wtorek, 16 lipca, 2024
SeoHost.pl

Sprawca kolizji dostał mandat, pokrzywdzony stanie przed sądem

Zobacz też

Dni Jarosławia 2024

Dni Jarosławia 2024Rynek 29–30 czerwca 2024 28 CZERWCA – 30 CZERWCA Żarciowozy – VI Zlot FoodtruckówDmuchańce dla dzieci 29 CZERWCA...

Rano, 20 października, na skrzyżowaniu dróg wojewódzkich w Pruchniku doszło do kolizji. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że kierowca audi nie zachował należytej odległości od poprzedzającego go pojazdu i wjechał w tył opla. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, uszkodzone zostały samochody. Za kierownicą audi siedział 26-latek z gminy Pruchnik, natomiast oplem kierował 41-letni mieszkaniec gminy Jarosław. Badanie alkomatem wykazało, że ten pierwszy był trzeźwy, natomiast pokrzywdzony w kolizji już nie – alkomat pokazał 0,8 promila.

zdjęcie KPP Jarosław

W efekcie sprawca kolizji dostał mandat, natomiast 41-latek za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości stanie przed sądem. Grozi mu do 2 lat więzienia i zakaz prowadzenia pojazdów do 10 lat.

Inne nietypowe zdarzenie na terenie powiatu.

ŹródłoKPP Jarosław

najnowsze

Trony z bagnetów

Tekst krytykuje niską frekwencję wyborczą w Polsce i porównuje ją z prawie stuprocentową frekwencją w Rosji, sugerując, że rosyjskie wyniki są manipulowane. Opisuje, jak długie lata komunizmu w Rosji nauczyły obywateli akceptować trudne warunki życia, oraz podkreśla, że obecna polityka Putina, w tym jego bliskie związki z cerkwią, służy wzmocnieniu jego władzy. Autor sugeruje, że Rosja Putina, mimo swojej siły, opiera się na propagandzie i kontroli nad społeczeństwem, a pytanie pozostaje, jak długo Putin będzie w stanie utrzymać swoją pozycję.
SeoHost.pl