piątek, 19 kwietnia, 2024
SeoHost.pl

16-latka ofiarą wypadku w Makowisku

Zobacz też

Szlakiem partyzanckim Ojca Jana i Szpaka

Jarosławskie Stowarzyszenie Przewodników Turystycznych i Pilotów Wycieczek zaprasza na wycieczkę szlakiem partyzanckim "Ojca Jana" i "Szpaka" w sobotę 06.04.2024. Szczegóły...

Do tragedii doszło w niedzielę przed godziną 22, na drodze wojewódzkiej 865 (Jarosław – Lubaczów). Śledczy wstępnie ustalili, że 18-latek, który siedział za kierownicą mercedesa, prawdopodobnie jechał z nadmierną prędkością. Nie opanował on pojazdu, który na łuku drogi zjechał do przydrożnego rowu i dachował. W samochodzie znajdowało się troje pasażerów. Niestety, 16-latka nie przeżyła zdarzenia. Natomiast kierowca i dwóch 17-latków wyszło z wypadku bez obrażeń.

zdjęcie KPP Jarosław

Droga była czasowo nieprzejezdna, czynności procesowe prowadzili policjanci pod nadzorem prokuratora. Miały one na celu ustalenie dokładnych okoliczności wypadku.

Policjanci apelują do kierowców o szczególną ostrożność podczas jazdy. Niedostosowanie prędkości do warunków drogowych, nadmierna prędkość czy prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Kierowco zwolnij, zachowaj maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.   

Inne wypadki na drogach powiatu.

ŹródłoKPP Jarosław

najnowsze

LXXVII nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Jarosławskiego

Porządek obrad LXXVII nadzwyczajnej sesji Rady Powiatu Jarosławskiego: 1. Otwarcie sesji. 2. Stwierdzenie prawomocności obrad. 3. Przedstawienie porządku obrad....
SeoHost.pl