poniedziałek, 15 lipca, 2024
SeoHost.pl

16-latka ofiarą wypadku w Makowisku

Zobacz też

Dni Jarosławia 2024

Dni Jarosławia 2024Rynek 29–30 czerwca 2024 28 CZERWCA – 30 CZERWCA Żarciowozy – VI Zlot FoodtruckówDmuchańce dla dzieci 29 CZERWCA...

Do tragedii doszło w niedzielę przed godziną 22, na drodze wojewódzkiej 865 (Jarosław – Lubaczów). Śledczy wstępnie ustalili, że 18-latek, który siedział za kierownicą mercedesa, prawdopodobnie jechał z nadmierną prędkością. Nie opanował on pojazdu, który na łuku drogi zjechał do przydrożnego rowu i dachował. W samochodzie znajdowało się troje pasażerów. Niestety, 16-latka nie przeżyła zdarzenia. Natomiast kierowca i dwóch 17-latków wyszło z wypadku bez obrażeń.

zdjęcie KPP Jarosław

Droga była czasowo nieprzejezdna, czynności procesowe prowadzili policjanci pod nadzorem prokuratora. Miały one na celu ustalenie dokładnych okoliczności wypadku.

Policjanci apelują do kierowców o szczególną ostrożność podczas jazdy. Niedostosowanie prędkości do warunków drogowych, nadmierna prędkość czy prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Kierowco zwolnij, zachowaj maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.   

Inne wypadki na drogach powiatu.

ŹródłoKPP Jarosław

najnowsze

Trony z bagnetów

Tekst krytykuje niską frekwencję wyborczą w Polsce i porównuje ją z prawie stuprocentową frekwencją w Rosji, sugerując, że rosyjskie wyniki są manipulowane. Opisuje, jak długie lata komunizmu w Rosji nauczyły obywateli akceptować trudne warunki życia, oraz podkreśla, że obecna polityka Putina, w tym jego bliskie związki z cerkwią, służy wzmocnieniu jego władzy. Autor sugeruje, że Rosja Putina, mimo swojej siły, opiera się na propagandzie i kontroli nad społeczeństwem, a pytanie pozostaje, jak długo Putin będzie w stanie utrzymać swoją pozycję.
SeoHost.pl