poniedziałek, 15 lipca, 2024
SeoHost.pl

94-latek z ponad 3,5 promila awanturował się na SOR

Zobacz też

Dni Jarosławia 2024

Dni Jarosławia 2024Rynek 29–30 czerwca 2024 28 CZERWCA – 30 CZERWCA Żarciowozy – VI Zlot FoodtruckówDmuchańce dla dzieci 29 CZERWCA...

W niedzielę, przed godz. 22, na policję dotarła informacja o mężczyźnie, który wywołał awanturę na szpitalnym oddziale ratunkowym. Na miejsce przybyli funkcjonariusze z wydziału patrolowo-interwencyjnego, którzy podjęli interwencję wobec awanturnika. Jak się okazało był nim 94-latek. Starszy mężczyzna był pobudzony, wykrzykiwał słowa wulgarne, jednocześnie mając wyraźne problemy z utrzymaniem równowagi. W rezultacie utrudniał pracę personelowi i przeszkadzał pacjentom. W szpitalu przeprowadzono mężczyźnie badanie krwi – wykazało ono aż 3,66 promila alkoholu.

Z racji wyjątkowo podeszłego wieku sprawcy, policjanci zawieźli go do miejsca zamieszkania i przekazali w ręce rodziny. Mężczyzna nie uniknie jednak poniesienia odpowiedzialności przed sądem.

Informacja o kierowcy z Ukrainy, który miał z kolei ponad 2,5 promila.

ŹródłoKPP Jarosław

najnowsze

Trony z bagnetów

Tekst krytykuje niską frekwencję wyborczą w Polsce i porównuje ją z prawie stuprocentową frekwencją w Rosji, sugerując, że rosyjskie wyniki są manipulowane. Opisuje, jak długie lata komunizmu w Rosji nauczyły obywateli akceptować trudne warunki życia, oraz podkreśla, że obecna polityka Putina, w tym jego bliskie związki z cerkwią, służy wzmocnieniu jego władzy. Autor sugeruje, że Rosja Putina, mimo swojej siły, opiera się na propagandzie i kontroli nad społeczeństwem, a pytanie pozostaje, jak długo Putin będzie w stanie utrzymać swoją pozycję.
SeoHost.pl