poniedziałek, 15 lipca, 2024
SeoHost.pl

Włamywacze zatrzymani

Zobacz też

Dni Jarosławia 2024

Dni Jarosławia 2024Rynek 29–30 czerwca 2024 28 CZERWCA – 30 CZERWCA Żarciowozy – VI Zlot FoodtruckówDmuchańce dla dzieci 29 CZERWCA...

Policjanci zatrzymali dwóch włamywaczy: 24-latka z Jarosławia i 21-latka z Pruchnika. Od grudnia ubiegłego roku do marca br. dokonywali oni włamań do altan ogrodowych, domów oraz stojaków na butle gazowe na terenie Jarosławia oraz gminy Pruchnik. Ukradli elektronarzedzia, narzędzia ogrodowe, AGD, narzędzia warsztatowe, kilkanaście butli gazowych, a nawet ciągnik rolniczy. Łączne straty zostały oszacowane na ponad 20 tysięcy złotych. Większość skradzionych przedmiotów udało się odzyskać. Zatrzymani mężczyźni usłyszeli już zarzuty, grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności. Zastosowano wobec nic zakaz opuszczania kraju i dozór policyjny. Sprawa ma charakter rozwojowy.

screen ze strony KPP Jarosław

To już kolejne osoby zatrzymane za włamania do altan. Pod koniec lutego zatrzymano 31-latka, który grasował na terenie Jarosławia i Widnej Góry – więcej.

ŹródłoKPP Jarosław

najnowsze

Trony z bagnetów

Tekst krytykuje niską frekwencję wyborczą w Polsce i porównuje ją z prawie stuprocentową frekwencją w Rosji, sugerując, że rosyjskie wyniki są manipulowane. Opisuje, jak długie lata komunizmu w Rosji nauczyły obywateli akceptować trudne warunki życia, oraz podkreśla, że obecna polityka Putina, w tym jego bliskie związki z cerkwią, służy wzmocnieniu jego władzy. Autor sugeruje, że Rosja Putina, mimo swojej siły, opiera się na propagandzie i kontroli nad społeczeństwem, a pytanie pozostaje, jak długo Putin będzie w stanie utrzymać swoją pozycję.
SeoHost.pl