piątek, 14 czerwca, 2024
SeoHost.pl

Według co trzeciego Polaka święta obchodzone w pandemii będą mniej radosne. Wyniki badania

Zobacz też

Noc Zwiedzania Rynku – Jarosław 2024

Zapraszamy na wyjątkową Noc Zwiedzania Rynku w Jarosławiu, która odbędzie się 18 maja. To niepowtarzalna okazja, aby odkryć uroki...

Aż 79% Polaków zapytanych przez serwis Prezentmarzeń uważa, że tegoroczne święta z powodu pandemii będą zdecydowanie inne niż w pozostałych latach. Będziemy oszczędzać na przygotowaniach do świąt, spędzać je w bardziej kameralnym gronie, a większość upominków nabędziemy w Internecie. Pocieszyć mają nas oryginalne prezenty i spotkanie z najbliższą rodziną przy wigilijnym stole.

Na pytanie – jakie emocje mogą nam towarzyszyć podczas przygotowań do świąt w Covid-19? – co czwarty Polak wskazuje na niepokój obawiając się, że epidemia zmieni grudniową atmosferę Bożego Narodzenia. Dla 22% respondentów głównym uczuciem, towarzyszącym nadchodzącym świętom, będzie podekscytowanie, ponieważ mimo pandemii zbliża się magiczny czas. Według 19% będzie to zdenerwowanie, gdyż będzie trudniej wszystko przygotować, a zdaniem 18% stres, czy ze wszystkim zdążymy. Dla 16% odczuwalną emocją stanie się radość, ponieważ mimo pandemii spędzimy niezwykły czas z rodziną.

Pandemia zmniejszy ilość osób przy świątecznym stole. Według 60% respondentów podczas wspólnej celebracji świąt będą tylko najbliższe osoby. Zdaniem 23% będziemy próbować kontaktować się z resztą rodziny na przykład przez Skype. Tylko 6% zapytanych Polaków jest przekonanych, że będą wszyscy im najbliżsi, bo święta to ważne wydarzenie.

najnowsze

Pożyjemy zobaczymy…

Nawet w zniewolonym przez politykę oraz służby specjalne człowieku pozostaje nosicielem myśli wolnej. Jak widać to w narodzie rosyjskim,...
SeoHost.pl