wtorek, 16 lipca, 2024
SeoHost.pl

Groźny wypadek na obwodnicy Jarosławia

Zobacz też

Dni Jarosławia 2024

Dni Jarosławia 2024Rynek 29–30 czerwca 2024 28 CZERWCA – 30 CZERWCA Żarciowozy – VI Zlot FoodtruckówDmuchańce dla dzieci 29 CZERWCA...
zdjęcie KPP Jarosław

We wtorek po godz. 17 w Tuczempach doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Jak wstępnie ustalili policjanci, na łuku jarosławskiej obwodnicy kierujący osobową hondą zjechał częściowo na przeciwległy pas ruchu i uderzył w ciężarowe volvo. Za kierownicą osobówki siedział 30-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, a volvo kierował 38-latek z gminy Radymno. Kierowca hondy poniósł obrażenia i został przewieziony do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Na miejscu wypadku pracowała policyjna grupa dochodzeniowo–śledcza, która dokonała oględzin i zabezpieczyła ślady. Ma to umożliwić dokładnie wyjaśnienie okoliczności zdarzenia. Obwodnica była czasowo zablokowana w obu kierunkach.

Inne niebezpieczne zdarzenie z udziałem samochodu z ostatnich dni.

ŹródłoKPP Jarosław

najnowsze

Trony z bagnetów

Tekst krytykuje niską frekwencję wyborczą w Polsce i porównuje ją z prawie stuprocentową frekwencją w Rosji, sugerując, że rosyjskie wyniki są manipulowane. Opisuje, jak długie lata komunizmu w Rosji nauczyły obywateli akceptować trudne warunki życia, oraz podkreśla, że obecna polityka Putina, w tym jego bliskie związki z cerkwią, służy wzmocnieniu jego władzy. Autor sugeruje, że Rosja Putina, mimo swojej siły, opiera się na propagandzie i kontroli nad społeczeństwem, a pytanie pozostaje, jak długo Putin będzie w stanie utrzymać swoją pozycję.
SeoHost.pl