poniedziałek, 15 lipca, 2024
SeoHost.pl

W nocy z soboty na niedzielę odkomarzanie w parku

Zobacz też

Dni Jarosławia 2024

Dni Jarosławia 2024Rynek 29–30 czerwca 2024 28 CZERWCA – 30 CZERWCA Żarciowozy – VI Zlot FoodtruckówDmuchańce dla dzieci 29 CZERWCA...

Od godziny 22:00 w sobotę do niedzielnego poranka nieczynny będzie Park Miejski. Będzie to spowodowane akcją odkomarzania, realizowaną przez Jarosławskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z.o.o., przy użyciu środka Aspermet 200 LC. Akcję przeprowadza się w nocy z uwagi na ochronę pszczół, a jej skuteczność jest zależna od pogody – ta ma być jutro sprzyjająca.

Źródłojaroslaw.pl
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

najnowsze

Trony z bagnetów

Tekst krytykuje niską frekwencję wyborczą w Polsce i porównuje ją z prawie stuprocentową frekwencją w Rosji, sugerując, że rosyjskie wyniki są manipulowane. Opisuje, jak długie lata komunizmu w Rosji nauczyły obywateli akceptować trudne warunki życia, oraz podkreśla, że obecna polityka Putina, w tym jego bliskie związki z cerkwią, służy wzmocnieniu jego władzy. Autor sugeruje, że Rosja Putina, mimo swojej siły, opiera się na propagandzie i kontroli nad społeczeństwem, a pytanie pozostaje, jak długo Putin będzie w stanie utrzymać swoją pozycję.
SeoHost.pl