piątek, 14 czerwca, 2024
SeoHost.pl

Teledysk o budowie przedszkola im. Jana Pawła II

Zobacz też

Noc Zwiedzania Rynku – Jarosław 2024

Zapraszamy na wyjątkową Noc Zwiedzania Rynku w Jarosławiu, która odbędzie się 18 maja. To niepowtarzalna okazja, aby odkryć uroki...

Siostry benedyktynki mają ambitny cel, aby już we wrześniu przyjąć do placówki pierwsze dzieci. Od miesięcy trwają już kosztowne prace wykończeniowe. Ostatnio zamontowane zostały umywalki i toalety oraz urządzenia do ogrzewania wody. Przedszkole im. Jana Pawła II będzie mogło zapewnić opiekę i edukację 75 podopiecznym, otwarte są już zapisy. Jednocześnie siostry potrzebują pomocy, której można udzielić tutaj.

Swojego wsparcia udzielił franciszkanin, ojciec Łukasz Buksa, pisząc słowa i muzykę do teledysku promującego przedszkole im. Jana Pawła II, a także będąc współautorem scenariusza. W role osób, dzięki którym placówka powstaje wcieliły się dzieci.

Zbudujemy dom – siostry benedyktynki budują przedszkole.

O budowie przedszkola pisaliśmy też nieco ponad rok temu. Na zdjęciach można zobaczyć jak wówczas wyglądał stan terenu, a na filmach prace przy budynkach – wpis.

najnowsze

Pożyjemy zobaczymy…

Nawet w zniewolonym przez politykę oraz służby specjalne człowieku pozostaje nosicielem myśli wolnej. Jak widać to w narodzie rosyjskim,...
SeoHost.pl