wtorek, 16 lipca, 2024
SeoHost.pl

Nielegalne automaty zabezpieczone w Jarosławiu

Zobacz też

Dni Jarosławia 2024

Dni Jarosławia 2024Rynek 29–30 czerwca 2024 28 CZERWCA – 30 CZERWCA Żarciowozy – VI Zlot FoodtruckówDmuchańce dla dzieci 29 CZERWCA...

W piątek Policja podała informację o wspólnej akcji policjantów z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą jarosławskiej komendy oraz funkcjonariuszy Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu. W lokalu znajdującym się na terenie Jarosławia zabezpieczyli oni cztery automaty do gier hazardowych. Wcześniejsze gry kontrolne ujawniły, że automaty wykorzystywane są do działalności przestępczej w postaci nielegalnych gier, zgodnie z ustawą o grach hazardowych.

W sprawie zabezpieczonych automatów toczy się postępowanie karno-skarbowe. Podobna akcja została też przeprowadzona w kwietniu – link.

ŹródłoKPP Jarosław

najnowsze

Trony z bagnetów

Tekst krytykuje niską frekwencję wyborczą w Polsce i porównuje ją z prawie stuprocentową frekwencją w Rosji, sugerując, że rosyjskie wyniki są manipulowane. Opisuje, jak długie lata komunizmu w Rosji nauczyły obywateli akceptować trudne warunki życia, oraz podkreśla, że obecna polityka Putina, w tym jego bliskie związki z cerkwią, służy wzmocnieniu jego władzy. Autor sugeruje, że Rosja Putina, mimo swojej siły, opiera się na propagandzie i kontroli nad społeczeństwem, a pytanie pozostaje, jak długo Putin będzie w stanie utrzymać swoją pozycję.
SeoHost.pl