piątek, 14 czerwca, 2024
SeoHost.pl

Potrącony 11-latek zabrany przez helikopter

Zobacz też

Noc Zwiedzania Rynku – Jarosław 2024

Zapraszamy na wyjątkową Noc Zwiedzania Rynku w Jarosławiu, która odbędzie się 18 maja. To niepowtarzalna okazja, aby odkryć uroki...

Aktualizacja (12.08): Jak informuje policja chłopiec (jednak 11-letni) niestety zmarł w szpitalu. Potrącił go jadący w kierunku Przeworska Volkswagen Transporter, którego 39-letni kierowca był trzeźwy.

Dzisiaj około godziny 14:00 na jarosławskiej obwodnicy doszło do potrącenia 11-letniego chłopca. Według relacji świadków poszkodowany wtargnął na drogę przez otwarte drzwi techniczne. Do zdarzenia doszło na wysokości ulicy Kulkowej, niedaleko zjazdu na Nisko. Chłopiec został potrącony przez Volkswagena Transportera. Niestety wymagał on reanimacji, której początkowo podjęli się świadkowie zdarzenia. Następnie przejęli ją strażacy z PSP, a następnie ratownicy medyczni. Ostatecznie po chłopca przyleciał helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował go do Centrum Urazowego w Rzeszowie. Funkcje życiowe udało się przywrócić dopiero po niemal godzinnej reanimacji.

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia, przeprowadziła oględziny. W efekcie wypadku ruch samochodowy był przekierowany do centrum miasta.

Zdjęcie ilustracyjne helikoptera LPR z pixabay

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

najnowsze

Pożyjemy zobaczymy…

Nawet w zniewolonym przez politykę oraz służby specjalne człowieku pozostaje nosicielem myśli wolnej. Jak widać to w narodzie rosyjskim,...
SeoHost.pl