wtorek, 16 lipca, 2024
SeoHost.pl

Tragiczny wypadek w Pruchniku

Zobacz też

Dni Jarosławia 2024

Dni Jarosławia 2024Rynek 29–30 czerwca 2024 28 CZERWCA – 30 CZERWCA Żarciowozy – VI Zlot FoodtruckówDmuchańce dla dzieci 29 CZERWCA...

Dzisiejszy komunikat jarosławskiej policji o wypadkach, oprócz informacji o śmierci 11-latka, mówi też o wypadku w Pruchniku. Policja otrzymała o nim informację po godzinie 17. Wstępnie ustalenia wskazują, że kierowca citroena na zakręcie wjechał na przeciwny pas, którym prawidłowo poruszał się Volkswagen Transporter. Doszło do czołowego zderzenia, w którym poszkodowane zostały pasażerki samochodu osobowego. Kobiety w wieku 78, 44 i 9 lat zostały przewiezione do szpitali. Niestety 78-latka zmarła. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

ŹródłoKPP Jarosław

najnowsze

Trony z bagnetów

Tekst krytykuje niską frekwencję wyborczą w Polsce i porównuje ją z prawie stuprocentową frekwencją w Rosji, sugerując, że rosyjskie wyniki są manipulowane. Opisuje, jak długie lata komunizmu w Rosji nauczyły obywateli akceptować trudne warunki życia, oraz podkreśla, że obecna polityka Putina, w tym jego bliskie związki z cerkwią, służy wzmocnieniu jego władzy. Autor sugeruje, że Rosja Putina, mimo swojej siły, opiera się na propagandzie i kontroli nad społeczeństwem, a pytanie pozostaje, jak długo Putin będzie w stanie utrzymać swoją pozycję.
SeoHost.pl