piątek, 14 czerwca, 2024
SeoHost.pl

Poszukiwany sprawca rozboju

Zobacz też

Noc Zwiedzania Rynku – Jarosław 2024

Zapraszamy na wyjątkową Noc Zwiedzania Rynku w Jarosławiu, która odbędzie się 18 maja. To niepowtarzalna okazja, aby odkryć uroki...

Aktualizacja: mężczyzna został zatrzymany – link.

Jarosławscy kryminalni poszukują mężczyzny, który w ostatnią sobotę, około godziny 14:40, dokonał rozboju w jednym ze sklepów przy ulicy Limanowskiego. Zamaskowany napastnik, grożąc ekspedientce nożem, ukradł z kasy pieniądze.

Policja opublikowała zdjęcie z monitoringu i prosi o pomoc w rozpoznaniu sprawcy. Mężczyzna ma około 30 lat i 170-175 cm wzrostu. Jest szczupłej budowy ciała, z krótkimi, czarnymi włosami i ciemnymi oczami. Był ubrany w czarną koszulkę z krótkim rękawem, czarne krótkie spodenki oraz białe sportowe buty. Twarz zasłaniał czarną maseczką. Poszukiwany posiadał tatuaże na prawym i lewym ramieniu.

Apel jarosławskiej policji:

„Jeżeli ktokolwiek posiada informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu pod nr telefonu 47 8241 310 lub bezpośrednio z Wydziałem Kryminalnym jarosławskiej komendy pod nr telefonu 47 8241 322.

ŹródłoKPP Jarosław

najnowsze

Pożyjemy zobaczymy…

Nawet w zniewolonym przez politykę oraz służby specjalne człowieku pozostaje nosicielem myśli wolnej. Jak widać to w narodzie rosyjskim,...
SeoHost.pl