piątek, 1 marca, 2024

Poszukiwany sprawca rozboju

Zobacz też

Jarosławska Droga Krzyżowa 2024

W piątek 16 lutego odbędzie się w Jarosławiu wspólna dla wszystkich parafii Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta. Rozpocznie się...

Aktualizacja: mężczyzna został zatrzymany – link.

Jarosławscy kryminalni poszukują mężczyzny, który w ostatnią sobotę, około godziny 14:40, dokonał rozboju w jednym ze sklepów przy ulicy Limanowskiego. Zamaskowany napastnik, grożąc ekspedientce nożem, ukradł z kasy pieniądze.

Policja opublikowała zdjęcie z monitoringu i prosi o pomoc w rozpoznaniu sprawcy. Mężczyzna ma około 30 lat i 170-175 cm wzrostu. Jest szczupłej budowy ciała, z krótkimi, czarnymi włosami i ciemnymi oczami. Był ubrany w czarną koszulkę z krótkim rękawem, czarne krótkie spodenki oraz białe sportowe buty. Twarz zasłaniał czarną maseczką. Poszukiwany posiadał tatuaże na prawym i lewym ramieniu.

Apel jarosławskiej policji:

„Jeżeli ktokolwiek posiada informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu pod nr telefonu 47 8241 310 lub bezpośrednio z Wydziałem Kryminalnym jarosławskiej komendy pod nr telefonu 47 8241 322.

ŹródłoKPP Jarosław

najnowsze

Szukając wspólnego mianownika….

To był dzień , kiedy nagle zgasły wszystkie reklamy na Times Square i Fifth Avenue, wielkie, gigantyczne rozświetlające ulicę...
SeoHost.pl