niedziela, 14 kwietnia, 2024
SeoHost.pl

Zatrzymano sprawcę rozbojów

Zobacz też

Szlakiem partyzanckim Ojca Jana i Szpaka

Jarosławskie Stowarzyszenie Przewodników Turystycznych i Pilotów Wycieczek zaprasza na wycieczkę szlakiem partyzanckim "Ojca Jana" i "Szpaka" w sobotę 06.04.2024. Szczegóły...

We wtorek, na terenie jarosławskiego dworca PKP, zatrzymano sprawcę niedawnych rozbojów. 23-letni mieszkaniec Szczecina w ciągu ubiegłego tygodnia dwukrotnie zaatakował ekspedientki w sklepach na terenie Jarosławia. Młody mężczyzna działał w ten sam sposób – wchodził do sklepu w maseczce i grożąc pracownicom nożem, zabierał z kasy pieniądze, by następnie uciec.

zdjęcie ze strony KPP Jarosław

23-latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy wydziału kryminalnego w Jarosławiu, którzy prowadzili wytężoną pracę, aby ustalić tożsamość mężczyzny. Policja udostępniła również jego zdjęcie z monitoringu, o czym pisaliśmy w poniedziałek.

Śledztwo nadzorowane jest przez jarosławską Prokuraturę Rejonową. Postępowanie ma wyjaśnić w pełni okoliczności obu zdarzeń. Mężczyźnie grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

ŹródłoKPP Jarosław

najnowsze

Niepubliczne Przedszkole Akademia Uśmiechu w Jarosławiu

https://www.youtube.com/watch?v=xNCcxvGzsIo Święta Zmartwychwstania - film z Niepublicznego Przedszkola Akademia Uśmiechu w Jarosławiu. POD24
SeoHost.pl