środa, 28 lutego, 2024

Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę

Zobacz też

Jarosławska Droga Krzyżowa 2024

W piątek 16 lutego odbędzie się w Jarosławiu wspólna dla wszystkich parafii Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta. Rozpocznie się...

Dzisiejszego rana, przed godziną 5, jarosławska policja otrzymała zgłoszenie od pracownic stacji benzynowej. Informowały one o tym, że młody mężczyzna powiedział im, że zamierza popełnić samobójstwo w toalecie. Na miejsce został wysłany policyjny patrol. Mężczyzna faktycznie przebywał w toalecie, do której drzwi były zamknięte i z której nie dochodziły żadne odgłosy.

Używając zapasowych kluczy funkcjonariusze otworzyli drzwi, wewnątrz toalety zobaczyli nieprzytomnego mężczyznę z kablem zaciśniętym na szyi. Policjanci ściągnęli pętlę i stwierdzili, że mężczyzna oddycha. 26-latek został ułożony w pozycji bocznej w oczekiwaniu na przyjazd karetki, jeszcze przed jej przybyciem odzyskał przytomność. Mężczyzna, mieszkaniec Jarosławia, został przewieziony do szpitala.

Czas pandemii koronawirusa i związany z tym kryzys oraz izolacja może mieć negatywny wpływ na zdrowie psychiczne. Pomoc można znaleźć m.in. na stronie https://liniawsparcia.pl/, bądź pod numerem 800 70 2222.

ŹródłoKPP Jarosław

najnowsze

Szukając wspólnego mianownika….

To był dzień , kiedy nagle zgasły wszystkie reklamy na Times Square i Fifth Avenue, wielkie, gigantyczne rozświetlające ulicę...
SeoHost.pl