wtorek, 16 lipca, 2024
SeoHost.pl

Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę

Zobacz też

Dni Jarosławia 2024

Dni Jarosławia 2024Rynek 29–30 czerwca 2024 28 CZERWCA – 30 CZERWCA Żarciowozy – VI Zlot FoodtruckówDmuchańce dla dzieci 29 CZERWCA...

Dzisiejszego rana, przed godziną 5, jarosławska policja otrzymała zgłoszenie od pracownic stacji benzynowej. Informowały one o tym, że młody mężczyzna powiedział im, że zamierza popełnić samobójstwo w toalecie. Na miejsce został wysłany policyjny patrol. Mężczyzna faktycznie przebywał w toalecie, do której drzwi były zamknięte i z której nie dochodziły żadne odgłosy.

Używając zapasowych kluczy funkcjonariusze otworzyli drzwi, wewnątrz toalety zobaczyli nieprzytomnego mężczyznę z kablem zaciśniętym na szyi. Policjanci ściągnęli pętlę i stwierdzili, że mężczyzna oddycha. 26-latek został ułożony w pozycji bocznej w oczekiwaniu na przyjazd karetki, jeszcze przed jej przybyciem odzyskał przytomność. Mężczyzna, mieszkaniec Jarosławia, został przewieziony do szpitala.

Czas pandemii koronawirusa i związany z tym kryzys oraz izolacja może mieć negatywny wpływ na zdrowie psychiczne. Pomoc można znaleźć m.in. na stronie https://liniawsparcia.pl/, bądź pod numerem 800 70 2222.

ŹródłoKPP Jarosław

najnowsze

Trony z bagnetów

Tekst krytykuje niską frekwencję wyborczą w Polsce i porównuje ją z prawie stuprocentową frekwencją w Rosji, sugerując, że rosyjskie wyniki są manipulowane. Opisuje, jak długie lata komunizmu w Rosji nauczyły obywateli akceptować trudne warunki życia, oraz podkreśla, że obecna polityka Putina, w tym jego bliskie związki z cerkwią, służy wzmocnieniu jego władzy. Autor sugeruje, że Rosja Putina, mimo swojej siły, opiera się na propagandzie i kontroli nad społeczeństwem, a pytanie pozostaje, jak długo Putin będzie w stanie utrzymać swoją pozycję.
SeoHost.pl