wtorek, 27 lutego, 2024

Po kilkunastu godzinach odnaleziono zaginioną 67-latkę

Zobacz też

Jarosławska Droga Krzyżowa 2024

W piątek 16 lutego odbędzie się w Jarosławiu wspólna dla wszystkich parafii Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta. Rozpocznie się...
Zdjęcie KPP Jarosław

W niedzielę wieczorem do jarosławskiej komendy policji dotarła informacja o zaginięciu 67-letniej mieszkanki Jarosławia. Sprawę zgłosiła zaniepokojona rodzina kobiety. 67-latka wyszła z domu po godzinie 16 i nie wróciła, ani nie nawiązała kontaktu.

Trudne warunki pogodowe, w postaci intensywnych opadów śniegu i niskiej temperatury stwarzały zagrożenie życia i zdrowia dla kobiety. Oficer dyżurny szybko rozesłał rysopis zaginionej, a mundurowi przystąpili do poszukiwań. Prowadzono je w Jarosławiu, a także na terenie lasu w Kidałowicach oraz w Boratynie, gdzie miała być widziana poszukiwana seniorka. W poszukiwaniach brali też udział policjanci z Rzeszowa oraz jarosławscy strażacy.

Szczęśliwie wczoraj, po godzinie 12, policjanci znaleźli 67-latkę na terenie miasta. Kobieta trafiła pod opiekę lekarzy.

ŹródłoKPP Jarosław

najnowsze

Szukając wspólnego mianownika….

To był dzień , kiedy nagle zgasły wszystkie reklamy na Times Square i Fifth Avenue, wielkie, gigantyczne rozświetlające ulicę...
SeoHost.pl