środa, 19 czerwca, 2024
SeoHost.pl

Po kilkunastu godzinach odnaleziono zaginioną 67-latkę

Zobacz też

Noc Zwiedzania Rynku – Jarosław 2024

Zapraszamy na wyjątkową Noc Zwiedzania Rynku w Jarosławiu, która odbędzie się 18 maja. To niepowtarzalna okazja, aby odkryć uroki...
Zdjęcie KPP Jarosław

W niedzielę wieczorem do jarosławskiej komendy policji dotarła informacja o zaginięciu 67-letniej mieszkanki Jarosławia. Sprawę zgłosiła zaniepokojona rodzina kobiety. 67-latka wyszła z domu po godzinie 16 i nie wróciła, ani nie nawiązała kontaktu.

Trudne warunki pogodowe, w postaci intensywnych opadów śniegu i niskiej temperatury stwarzały zagrożenie życia i zdrowia dla kobiety. Oficer dyżurny szybko rozesłał rysopis zaginionej, a mundurowi przystąpili do poszukiwań. Prowadzono je w Jarosławiu, a także na terenie lasu w Kidałowicach oraz w Boratynie, gdzie miała być widziana poszukiwana seniorka. W poszukiwaniach brali też udział policjanci z Rzeszowa oraz jarosławscy strażacy.

Szczęśliwie wczoraj, po godzinie 12, policjanci znaleźli 67-latkę na terenie miasta. Kobieta trafiła pod opiekę lekarzy.

ŹródłoKPP Jarosław

najnowsze

Dobro którego oczekujemy

Dwie Europy, ta zachodnia i środkowo wschodnia, tak sobie podobne i zarazem tak bardzo odmienne cywilizacyjnie mimo chrześcijańskich fundamentów,...
SeoHost.pl