wtorek, 16 lipca, 2024
SeoHost.pl

Oszustka internetowa zatrzymana

Zobacz też

Dni Jarosławia 2024

Dni Jarosławia 2024Rynek 29–30 czerwca 2024 28 CZERWCA – 30 CZERWCA Żarciowozy – VI Zlot FoodtruckówDmuchańce dla dzieci 29 CZERWCA...
zdjęcie ze strony KPP Jarosław

W kwietniu ubiegłego roku kobieta z naszego powiatu oszukiwała ludzi, oferując na sprzedaż trampoliny ogrodowe i bujaczki dziecięce. Oszustka mimo otrzymania pieniędzy nie wysyłała klientom zakupionych towarów. Do swojego procederu używała kont w kilku bankach, spowodowała straty na łączną kwotę niemal 7 tysięcy złotych.

Podejrzaną udało się jednak wytypować policjantom z jarosławskiego wydziału do walki z przestępczością gospodarczą. Okazała się nią 22-letnia mieszkanka gminy Pruchnik. Kobieta usłyszała 36 zarzutów w tej sprawie. Grozi jej aż do 8 lat pozbawienia wolności.

ŹródłoKPP Jarosław

najnowsze

Trony z bagnetów

Tekst krytykuje niską frekwencję wyborczą w Polsce i porównuje ją z prawie stuprocentową frekwencją w Rosji, sugerując, że rosyjskie wyniki są manipulowane. Opisuje, jak długie lata komunizmu w Rosji nauczyły obywateli akceptować trudne warunki życia, oraz podkreśla, że obecna polityka Putina, w tym jego bliskie związki z cerkwią, służy wzmocnieniu jego władzy. Autor sugeruje, że Rosja Putina, mimo swojej siły, opiera się na propagandzie i kontroli nad społeczeństwem, a pytanie pozostaje, jak długo Putin będzie w stanie utrzymać swoją pozycję.
SeoHost.pl