niedziela, 21 kwietnia, 2024
SeoHost.pl

Autobus zderzył się z dwoma samochodami osobowymi

Zobacz też

Szlakiem partyzanckim Ojca Jana i Szpaka

Jarosławskie Stowarzyszenie Przewodników Turystycznych i Pilotów Wycieczek zaprasza na wycieczkę szlakiem partyzanckim "Ojca Jana" i "Szpaka" w sobotę 06.04.2024. Szczegóły...
Zdjęcie KPP Jarosław

We wtorek około godz. 6.30 w Bystrowicach doszło go groźnego wypadku. Policjanci z komisariatu w Pruchniku wstępnie ustalili, że kierujący autobusem 59-letni mieszkaniec gminy Chłopice, wpadł w poślizg na oblodzonej nawierzchni. W efekcie stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z audi i volkswagenem.

Szczęśliwie w autobusie nie było pasażerów. Ranna została natomiast kierująca audi, 41-letnia mieszkanka powiatu jarosławskiego. Kobieta z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Wszyscy kierowcy biorący udział w wypadku byli trzeźwi.

Droga w miejscu wypadku była czasowo zablokowana.

Opady marznącego deszczu ze śniegiem, opadające mgły i niska temperatura spowodowały, że na drogach naszego powiatu pogorszyły się warunki drogowe, w wielu miejscach nawierzchnia jest śliska. Policjanci apelują do kierowców o ostrożną jazdę i dostosowanie się do warunków panujących na drodze.

Inny przykład nieodpowiedzialnego zachowania na drodze.

ŹródłoKPP Jarosław

najnowsze

Zbrodnia i kara

Zbrodnia i kara w międzynarodowej polityce od czasu do czasu znajduje swoje miejsce, posiada też swoje uzasadnienia. Nie wiem,...
SeoHost.pl