środa, 29 maja, 2024
SeoHost.pl

Policjanci znaleźli mężczyznę bliskiego wychłodzenia

Zobacz też

Noc Zwiedzania Rynku – Jarosław 2024

Zapraszamy na wyjątkową Noc Zwiedzania Rynku w Jarosławiu, która odbędzie się 18 maja. To niepowtarzalna okazja, aby odkryć uroki...

W sobotę, przed godz. 9, policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego, kontrolowali pustostan na terenie Jarosławia. W trakcie działań zauważyli przed budynkiem leżącego na ziemi mężczyznę. Był znany policjantom z wcześniejszych interwencji to bezdomny. Mężczyzna był w złym stanie, skarżył się na zimno, nie potrafił stwierdzić jak długo znajduje się w tym miejscu, ani gdzie właściwie jest. Jednocześnie bezdomny był trzeźwy.   

Funkcjonariusze oczywiście natychmiast udzielili bezdomnemu niezbędnej pomocy oraz monitorowali jego funkcje życiowe do momentu przyjazdu na miejsce karetki pogotowia. 69-latek, wycieńczony i wychłodzony, trafił pod opiekę lekarzy.

W ostatnich dniach temperatura obniżyła się, dlatego też apelujemy do mieszkańców aby nie byli obojętni na widok osób leżących przy drodze bądź niestosownie ubranych do zimowej pory. Zwracajmy szczególną uwagę na seniorów, bezdomnych i osoby nietrzeźwe. Od naszej wrażliwości często zależy ich życie. O każdej niepokojącej sytuacji informujmy służby ratownicze, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

ŹródłoKPP Jarosław

najnowsze

Pożyjemy zobaczymy…

Nawet w zniewolonym przez politykę oraz służby specjalne człowieku pozostaje nosicielem myśli wolnej. Jak widać to w narodzie rosyjskim,...
SeoHost.pl