piątek, 14 czerwca, 2024
SeoHost.pl

Zderzenie samochodów w Radymnie, jednym kierował 16-latek

Zobacz też

Noc Zwiedzania Rynku – Jarosław 2024

Zapraszamy na wyjątkową Noc Zwiedzania Rynku w Jarosławiu, która odbędzie się 18 maja. To niepowtarzalna okazja, aby odkryć uroki...

Do zdarzenia doszło w środę, po godzinie 15:00, na ulicy Złota Góra w Radymnie. Jak wstępnie ustalili policjanci 25-latka, kierująca nissanem, nie ustąpiła pierwszeństwa podczas wjazdu w osiedlową uliczkę. W efekcie doszło do zderzenia z volkswagenem. Jak się okazało drugim samochodem kierował 16-latek, który oczywiście nie miał prawa jazdy. Oprócz niego w samochodzie jechał 17-latek i 9-letnia dziewczynka, która została ranna. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Na miejscu pracowali funkcjonariusze z jarosławskiej drogówki i komisariatu w Radymnie, a także strażacy. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny, oraz sporządzili dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie ma wyjaśnić dokładne okoliczności tego zdarzenia. Mundurowych interesuje również, w jaki sposób samochód znalazł się w posiadaniu nieletniego.

screen ze strony KPP Jarosław

Policja apeluje:

Przypominamy, że każdy kto prowadzi pojazd, nie mając do tego uprawień, podlega karze grzywny. W sytuacji, gdy za kierownicą znajduje się nieletni, sprawa trafi do sądu rodzinnego. Konsekwencje ponosi także osoba, która pozwala na to, by za kierownicę wsiadł nieletni, czy też osoba, która nie posiada uprawnień.

Ostatnio w okolicy Radymna miały miejsce poszukiwania 84-latki, a w ich trakcie policjanci natrafili na młodych mężczyzn, będących w posiadaniu marihuany (link).

ŹródłoKPP Jarosław

najnowsze

Pożyjemy zobaczymy…

Nawet w zniewolonym przez politykę oraz służby specjalne człowieku pozostaje nosicielem myśli wolnej. Jak widać to w narodzie rosyjskim,...
SeoHost.pl