wtorek, 27 lutego, 2024

Zderzenie samochodów w Radymnie, jednym kierował 16-latek

Zobacz też

Jarosławska Droga Krzyżowa 2024

W piątek 16 lutego odbędzie się w Jarosławiu wspólna dla wszystkich parafii Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta. Rozpocznie się...

Do zdarzenia doszło w środę, po godzinie 15:00, na ulicy Złota Góra w Radymnie. Jak wstępnie ustalili policjanci 25-latka, kierująca nissanem, nie ustąpiła pierwszeństwa podczas wjazdu w osiedlową uliczkę. W efekcie doszło do zderzenia z volkswagenem. Jak się okazało drugim samochodem kierował 16-latek, który oczywiście nie miał prawa jazdy. Oprócz niego w samochodzie jechał 17-latek i 9-letnia dziewczynka, która została ranna. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Na miejscu pracowali funkcjonariusze z jarosławskiej drogówki i komisariatu w Radymnie, a także strażacy. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny, oraz sporządzili dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie ma wyjaśnić dokładne okoliczności tego zdarzenia. Mundurowych interesuje również, w jaki sposób samochód znalazł się w posiadaniu nieletniego.

screen ze strony KPP Jarosław

Policja apeluje:

Przypominamy, że każdy kto prowadzi pojazd, nie mając do tego uprawień, podlega karze grzywny. W sytuacji, gdy za kierownicą znajduje się nieletni, sprawa trafi do sądu rodzinnego. Konsekwencje ponosi także osoba, która pozwala na to, by za kierownicę wsiadł nieletni, czy też osoba, która nie posiada uprawnień.

Ostatnio w okolicy Radymna miały miejsce poszukiwania 84-latki, a w ich trakcie policjanci natrafili na młodych mężczyzn, będących w posiadaniu marihuany (link).

ŹródłoKPP Jarosław

najnowsze

Szukając wspólnego mianownika….

To był dzień , kiedy nagle zgasły wszystkie reklamy na Times Square i Fifth Avenue, wielkie, gigantyczne rozświetlające ulicę...
SeoHost.pl