piątek, 1 marca, 2024

Nie żyje zaginiona mieszkanka Skołoszowa

Zobacz też

Jarosławska Droga Krzyżowa 2024

W piątek 16 lutego odbędzie się w Jarosławiu wspólna dla wszystkich parafii Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta. Rozpocznie się...

W środę, 19 sierpnia, zaniepokojona rodzina poinformowała powiadomiła policjantów z Radymna o zaginięciu 84-letniej kobiety, mieszkanki Skołoszowa. Zaginiona wyszła z domu około godzin 17:00, z nikim się nie kontaktowała, a wymagała stałej opieki. Ostatni raz widziana była w okolicy miejsca swojego zamieszkania.

Do akcji przystąpiły różne służby i ochotnicy. Oprócz policjantów byli to strażacy z PSP i OSP, funkcjonariusze Straży Granicznej z Korczowej oraz Straży Ochrony Kolei z Przeworska i Przemyśla, a także ratownicy STORAT z psami. Sprawdzano rejon zaginięcia, okoliczne miejscowości, w tym pustostany, a także placówki medyczne i DPS-y. W poszukiwania przez pięć dni zaangażowanych było kilkadziesiąt osób.

Niestety, w poniedziałek przed godziną 10 policjanci i strażacy znaleźli ciało 84-latki. Znajdowało się ono na polach uprawnych w okolicy miejscowości Niziny Zadąbrowie. Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zaginięcia i śmierci kobiety.

ŹródłoKPP Jarosław

najnowsze

Szukając wspólnego mianownika….

To był dzień , kiedy nagle zgasły wszystkie reklamy na Times Square i Fifth Avenue, wielkie, gigantyczne rozświetlające ulicę...
SeoHost.pl