poniedziałek, 15 lipca, 2024
SeoHost.pl

Zderzenie ciężarówek w Wierzbnej

Zobacz też

Dni Jarosławia 2024

Dni Jarosławia 2024Rynek 29–30 czerwca 2024 28 CZERWCA – 30 CZERWCA Żarciowozy – VI Zlot FoodtruckówDmuchańce dla dzieci 29 CZERWCA...

We wtorek, po godzinie 14 na drodze krajowej nr 94 w Wierzbnej doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Jak wstępnie ustalili policjanci z jarosławskiej drogówki, 45-latek z Krakowa, kierujący ciężarowym manem, jadąc w kierunku Jarosławia, nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu. Nim z kolei poruszał się ciężarowy mercedes, za kierownicą którego siedział 39-letni mieszkaniec Głogowa Małopolskiego.

screen ze strony KPP Jarosław

Jak wykazały badania obaj kierowcy byli trzeźwi. W wypadku ranny został kierujący mercedesem. Policjanci pracują nad wyjaśnieniem dokładnych okoliczności i przebiegu zdarzenia.

Inne wypadki na drogach powiatu.

ŹródłoKPP Jarosław

najnowsze

Trony z bagnetów

Tekst krytykuje niską frekwencję wyborczą w Polsce i porównuje ją z prawie stuprocentową frekwencją w Rosji, sugerując, że rosyjskie wyniki są manipulowane. Opisuje, jak długie lata komunizmu w Rosji nauczyły obywateli akceptować trudne warunki życia, oraz podkreśla, że obecna polityka Putina, w tym jego bliskie związki z cerkwią, służy wzmocnieniu jego władzy. Autor sugeruje, że Rosja Putina, mimo swojej siły, opiera się na propagandzie i kontroli nad społeczeństwem, a pytanie pozostaje, jak długo Putin będzie w stanie utrzymać swoją pozycję.
SeoHost.pl