piątek, 14 czerwca, 2024
SeoHost.pl

Zatrzymanie 5 mężczyzn hodujących konopie indyjskie

Zobacz też

Noc Zwiedzania Rynku – Jarosław 2024

Zapraszamy na wyjątkową Noc Zwiedzania Rynku w Jarosławiu, która odbędzie się 18 maja. To niepowtarzalna okazja, aby odkryć uroki...

Funkcjonariusze Straży Granicznej z Korczowej zlokalizowali nielegalną plantację konopi nad brzegiem Sanu, na wysokości miejscowości Wysocko. Tester narkotyków NARK2 potwierdził, że rośliny mogą służyć do produkcji narkotyków.

11 sierpnia w efekcie współpracy policjantów z komisariatu w Radymnie oraz funkcjonariuszy SG doszło do zatrzymania pięciu mężczyzn podejrzanych o przestępstwa narkotykowe. Zatrzymani uprawiali konopie indyjskie na działce w gminie Laszki. Funkcjonariusze aresztowali ich, w momencie gdy mężczyźni pielęgnowali nielegalnie posadzone rośliny.

zdjęcie ze strony BiOSG

Służby zabezpieczyły 65 krzewów, będących na różnym etapie rozwoju. Niektóre sięgały nawet 2 metrów wysokości. Zatrzymani mają od 22 do 26 lat, czterech pochodzi z powiatu jarosławskiego, a jeden z powiatu rzeszowskiego. Wszyscy usłyszeli już zarzuty, natomiast wczoraj sąd przychylił się do wniosku prokuratury i wydal decyzję o 3-miesięcznym areszcie dla podejrzanych.

ŹródłoBiOSG

najnowsze

Pożyjemy zobaczymy…

Nawet w zniewolonym przez politykę oraz służby specjalne człowieku pozostaje nosicielem myśli wolnej. Jak widać to w narodzie rosyjskim,...
SeoHost.pl