wtorek, 27 lutego, 2024

Zatrzymanie 5 mężczyzn hodujących konopie indyjskie

Zobacz też

Jarosławska Droga Krzyżowa 2024

W piątek 16 lutego odbędzie się w Jarosławiu wspólna dla wszystkich parafii Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta. Rozpocznie się...

Funkcjonariusze Straży Granicznej z Korczowej zlokalizowali nielegalną plantację konopi nad brzegiem Sanu, na wysokości miejscowości Wysocko. Tester narkotyków NARK2 potwierdził, że rośliny mogą służyć do produkcji narkotyków.

11 sierpnia w efekcie współpracy policjantów z komisariatu w Radymnie oraz funkcjonariuszy SG doszło do zatrzymania pięciu mężczyzn podejrzanych o przestępstwa narkotykowe. Zatrzymani uprawiali konopie indyjskie na działce w gminie Laszki. Funkcjonariusze aresztowali ich, w momencie gdy mężczyźni pielęgnowali nielegalnie posadzone rośliny.

zdjęcie ze strony BiOSG

Służby zabezpieczyły 65 krzewów, będących na różnym etapie rozwoju. Niektóre sięgały nawet 2 metrów wysokości. Zatrzymani mają od 22 do 26 lat, czterech pochodzi z powiatu jarosławskiego, a jeden z powiatu rzeszowskiego. Wszyscy usłyszeli już zarzuty, natomiast wczoraj sąd przychylił się do wniosku prokuratury i wydal decyzję o 3-miesięcznym areszcie dla podejrzanych.

ŹródłoBiOSG

najnowsze

Szukając wspólnego mianownika….

To był dzień , kiedy nagle zgasły wszystkie reklamy na Times Square i Fifth Avenue, wielkie, gigantyczne rozświetlające ulicę...
SeoHost.pl