niedziela, 14 kwietnia, 2024
SeoHost.pl

Spot promocyjny powiatu jarosławskiego

Zobacz też

Szlakiem partyzanckim Ojca Jana i Szpaka

Jarosławskie Stowarzyszenie Przewodników Turystycznych i Pilotów Wycieczek zaprasza na wycieczkę szlakiem partyzanckim "Ojca Jana" i "Szpaka" w sobotę 06.04.2024. Szczegóły...

Oto dłuższa wersja (krótsza kończy się w 1:39) spotu promującego powiat jarosławski, jego premiera miała miejsce dzisiaj. Opis ze stron starostwa mówi:

„Zdjęcia były kręcone jesienią tego roku, z wykorzystaniem każdej słonecznej chwili. – Wykorzystaliśmy 12 lokalizacji, tak by pokazać różnorodność naszego powiatu. Jest romantycznie, aktywnie, nowocześnie, z pasją, historycznie, tradycyjnie, ale zawsze ze smakiem. Staraliśmy się dotrzeć do każdego miasta i każdej gminy powiatu, co w sumie się udało – mówi starosta jarosławski Stanisław Kłopot.”

Jednak biorąc pod uwagę stan Rynku na nagraniu niewątpliwie zostały użyte również starsze materiały. Spot stworzyła Agencja Reklamowa Bogaczewicz.

najnowsze

Niepubliczne Przedszkole Akademia Uśmiechu w Jarosławiu

https://www.youtube.com/watch?v=xNCcxvGzsIo Święta Zmartwychwstania - film z Niepublicznego Przedszkola Akademia Uśmiechu w Jarosławiu. POD24
SeoHost.pl