poniedziałek, 15 lipca, 2024
SeoHost.pl

Spot promocyjny powiatu jarosławskiego

Zobacz też

Dni Jarosławia 2024

Dni Jarosławia 2024Rynek 29–30 czerwca 2024 28 CZERWCA – 30 CZERWCA Żarciowozy – VI Zlot FoodtruckówDmuchańce dla dzieci 29 CZERWCA...

Oto dłuższa wersja (krótsza kończy się w 1:39) spotu promującego powiat jarosławski, jego premiera miała miejsce dzisiaj. Opis ze stron starostwa mówi:

„Zdjęcia były kręcone jesienią tego roku, z wykorzystaniem każdej słonecznej chwili. – Wykorzystaliśmy 12 lokalizacji, tak by pokazać różnorodność naszego powiatu. Jest romantycznie, aktywnie, nowocześnie, z pasją, historycznie, tradycyjnie, ale zawsze ze smakiem. Staraliśmy się dotrzeć do każdego miasta i każdej gminy powiatu, co w sumie się udało – mówi starosta jarosławski Stanisław Kłopot.”

Jednak biorąc pod uwagę stan Rynku na nagraniu niewątpliwie zostały użyte również starsze materiały. Spot stworzyła Agencja Reklamowa Bogaczewicz.

najnowsze

Trony z bagnetów

Tekst krytykuje niską frekwencję wyborczą w Polsce i porównuje ją z prawie stuprocentową frekwencją w Rosji, sugerując, że rosyjskie wyniki są manipulowane. Opisuje, jak długie lata komunizmu w Rosji nauczyły obywateli akceptować trudne warunki życia, oraz podkreśla, że obecna polityka Putina, w tym jego bliskie związki z cerkwią, służy wzmocnieniu jego władzy. Autor sugeruje, że Rosja Putina, mimo swojej siły, opiera się na propagandzie i kontroli nad społeczeństwem, a pytanie pozostaje, jak długo Putin będzie w stanie utrzymać swoją pozycję.
SeoHost.pl