niedziela, 21 kwietnia, 2024
SeoHost.pl

Rekolekcje wielkopostne w jarosławskich parafiach

Zobacz też

Szlakiem partyzanckim Ojca Jana i Szpaka

Jarosławskie Stowarzyszenie Przewodników Turystycznych i Pilotów Wycieczek zaprasza na wycieczkę szlakiem partyzanckim "Ojca Jana" i "Szpaka" w sobotę 06.04.2024. Szczegóły...

Dzisiaj Mszą świętą o godzinie 18:00 zaczynają się rekolekcje w Kolegiacie. Poprowadzi je ks. prał. Waldemar Janiga, dyrektor Wydziału Nauki Katolickiej Kurii Metropolitalnej w Przemyślu. Pełny program tutaj, Kolegiata prowadzi transmisje na swoim kanale.

W piątek (19 marca), w Uroczystość Świętego Józefa, rekolekcje zaczną się w parafii pw. Miłosierdzia Bożego. Nauki będzie głosił ks. prał. Kazimierz Gadzała, archidiecezjalny duszpasterz służby zdrowia. Program dostępny jest tutaj, a transmisja na żywo z kościoła tu.

W parafii Matki Bożej Bolesnej (oo. Dominikanie) rekolekcje rozpoczną się w niedzielę (21 marca), a nauki głosić będzie ks. Marek Wasąg, kapłan związany przez kilka lat z Jarosławiem, a obecnie należący do Wspólnoty Miłości Miłosiernej, działającej w Polańczyku. Program rekolekcji można znaleźć tutaj, jest również dostępna transmisja z Bazyliki.

najnowsze

Zbrodnia i kara

Zbrodnia i kara w międzynarodowej polityce od czasu do czasu znajduje swoje miejsce, posiada też swoje uzasadnienia. Nie wiem,...
SeoHost.pl