poniedziałek, 15 lipca, 2024
SeoHost.pl

66-latek potrącony w Koniaczowie

Zobacz też

Dni Jarosławia 2024

Dni Jarosławia 2024Rynek 29–30 czerwca 2024 28 CZERWCA – 30 CZERWCA Żarciowozy – VI Zlot FoodtruckówDmuchańce dla dzieci 29 CZERWCA...

W sobotę, po godzinie 16 w Koniaczowie doszło do groźnego zdarzenia. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci, 66-latek wszedł wprost pod jadącego drogą chryslera. Samochodem kierował 22-letni mieszkaniec Rzeszowa, kierowca był trzeźwy. Potrącony pieszy, mieszkaniec gminy Jarosław, trafił z obrażeniami do szpitala.

zdjęcie KPP Jarosław

Mundurowi dokonali oględzin na miejscu wypadku, będą prowadzili dalsze postępowanie w celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności.

Niebezpieczny pościg w powiecie jarosławskim.

ŹródłoKPP Jarosław

najnowsze

Trony z bagnetów

Tekst krytykuje niską frekwencję wyborczą w Polsce i porównuje ją z prawie stuprocentową frekwencją w Rosji, sugerując, że rosyjskie wyniki są manipulowane. Opisuje, jak długie lata komunizmu w Rosji nauczyły obywateli akceptować trudne warunki życia, oraz podkreśla, że obecna polityka Putina, w tym jego bliskie związki z cerkwią, służy wzmocnieniu jego władzy. Autor sugeruje, że Rosja Putina, mimo swojej siły, opiera się na propagandzie i kontroli nad społeczeństwem, a pytanie pozostaje, jak długo Putin będzie w stanie utrzymać swoją pozycję.
SeoHost.pl