poniedziałek, 15 lipca, 2024
SeoHost.pl

Zmiana na stanowisku Komendanta Policji w Jarosławiu

Zobacz też

Dni Jarosławia 2024

Dni Jarosławia 2024Rynek 29–30 czerwca 2024 28 CZERWCA – 30 CZERWCA Żarciowozy – VI Zlot FoodtruckówDmuchańce dla dzieci 29 CZERWCA...

15 stycznia doszło do przekazania stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu. Służbę na tym stanowisku zakończył mł. insp. Mariusz Rabka, a zaczął kom. Jan Wojtowicz. Uroczystość odbyła się w obecności Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie mł. insp. Stanisława Sekuły, który podziękował ustępującemu komendantowi za jego służbę. Podziękowania składali też starosta Stanisław Kłopot, burmistrz Waldemar Paluch, Prezes Sądu Rejonowego w Jarosławiu Lucyna Zygmunt, a w imieniu duchowieństwa ks. prałat ppłk Andrzej Surowiec.

Kom. Jan Wojtowicz to absolwent Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, a także Wydziału Prawa i Administracji WSiZ w Przemyślu. Służbę w Policji rozpoczął w 2000 roku, w Rzeszowie. Ma 41 lat, jest żonaty i ma syna.

ŹródłoKPP Jarosław

najnowsze

Trony z bagnetów

Tekst krytykuje niską frekwencję wyborczą w Polsce i porównuje ją z prawie stuprocentową frekwencją w Rosji, sugerując, że rosyjskie wyniki są manipulowane. Opisuje, jak długie lata komunizmu w Rosji nauczyły obywateli akceptować trudne warunki życia, oraz podkreśla, że obecna polityka Putina, w tym jego bliskie związki z cerkwią, służy wzmocnieniu jego władzy. Autor sugeruje, że Rosja Putina, mimo swojej siły, opiera się na propagandzie i kontroli nad społeczeństwem, a pytanie pozostaje, jak długo Putin będzie w stanie utrzymać swoją pozycję.
SeoHost.pl