poniedziałek, 15 lipca, 2024
SeoHost.pl

Zatrzymani mężczyźni włamujący się do myjni

Zobacz też

Dni Jarosławia 2024

Dni Jarosławia 2024Rynek 29–30 czerwca 2024 28 CZERWCA – 30 CZERWCA Żarciowozy – VI Zlot FoodtruckówDmuchańce dla dzieci 29 CZERWCA...

Na początku kwietnia pojawiło się kilka zgłoszeń o włamaniach do automatów myjni samochodowych na terenie powiatu jarosławskiego. Sprawcy kradli pieniądze z automatów wrzutowych myjek oraz odkurzaczy. O ile same skradzione kwoty oceniono na ponad 6 tys. zł, o tyle już straty związane z uszkodzeniem mienia wynoszą aż 52 tys. zł.

Na szczęście policjantom z komisariatu w Radymnie przy współpracy z funkcjonariuszami wydziału kryminalnego jarosławskiej komendy udało się już ustalić i zatrzymać podejrzanych o te czyny. Są nimi 24 i 33-letni mieszkańcy powiatu jarosławskiego.  

Co więcej funkcjonariusze ustalili również, że mężczyźni podejrzani są o demontaż banera reklamowego z którego ukradli panele fotowoltaiczne wraz z instalacją zasilającą. To zdarzenie miało miejsce początkiem kwietnia w Cieszacinie Wielkim. Straty oszacowano na blisko 4 tys. zł. Elementy wyposażenia związane z tym przestępstwem policjanci znaleźli podczas przeszukania w pomieszczeniach gospodarczych.

Sprawcom przedstawiono zarzuty, decyzją prokuratora obaj zostali objęci policyjnym dozorem. Mężczyźni staną przed sądem, grozi im do 10 lat więzienia..

ŹródłoKPP Jarosław
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

najnowsze

Trony z bagnetów

Tekst krytykuje niską frekwencję wyborczą w Polsce i porównuje ją z prawie stuprocentową frekwencją w Rosji, sugerując, że rosyjskie wyniki są manipulowane. Opisuje, jak długie lata komunizmu w Rosji nauczyły obywateli akceptować trudne warunki życia, oraz podkreśla, że obecna polityka Putina, w tym jego bliskie związki z cerkwią, służy wzmocnieniu jego władzy. Autor sugeruje, że Rosja Putina, mimo swojej siły, opiera się na propagandzie i kontroli nad społeczeństwem, a pytanie pozostaje, jak długo Putin będzie w stanie utrzymać swoją pozycję.
SeoHost.pl