wtorek, 27 lutego, 2024

Zatrzymani mężczyźni włamujący się do myjni

Zobacz też

Jarosławska Droga Krzyżowa 2024

W piątek 16 lutego odbędzie się w Jarosławiu wspólna dla wszystkich parafii Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta. Rozpocznie się...

Na początku kwietnia pojawiło się kilka zgłoszeń o włamaniach do automatów myjni samochodowych na terenie powiatu jarosławskiego. Sprawcy kradli pieniądze z automatów wrzutowych myjek oraz odkurzaczy. O ile same skradzione kwoty oceniono na ponad 6 tys. zł, o tyle już straty związane z uszkodzeniem mienia wynoszą aż 52 tys. zł.

Na szczęście policjantom z komisariatu w Radymnie przy współpracy z funkcjonariuszami wydziału kryminalnego jarosławskiej komendy udało się już ustalić i zatrzymać podejrzanych o te czyny. Są nimi 24 i 33-letni mieszkańcy powiatu jarosławskiego.  

Co więcej funkcjonariusze ustalili również, że mężczyźni podejrzani są o demontaż banera reklamowego z którego ukradli panele fotowoltaiczne wraz z instalacją zasilającą. To zdarzenie miało miejsce początkiem kwietnia w Cieszacinie Wielkim. Straty oszacowano na blisko 4 tys. zł. Elementy wyposażenia związane z tym przestępstwem policjanci znaleźli podczas przeszukania w pomieszczeniach gospodarczych.

Sprawcom przedstawiono zarzuty, decyzją prokuratora obaj zostali objęci policyjnym dozorem. Mężczyźni staną przed sądem, grozi im do 10 lat więzienia..

ŹródłoKPP Jarosław
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

najnowsze

Szukając wspólnego mianownika….

To był dzień , kiedy nagle zgasły wszystkie reklamy na Times Square i Fifth Avenue, wielkie, gigantyczne rozświetlające ulicę...
SeoHost.pl