piątek, 22 września, 2023

Zatrzymani mężczyźni włamujący się do myjni

Zobacz też

Jarmark Benedyktyński 2023

Zaproszenie na XII Jarmark Benedyktyński w Jarosławskim Opactwie - 16-17września (sobota i niedziela)

Na początku kwietnia pojawiło się kilka zgłoszeń o włamaniach do automatów myjni samochodowych na terenie powiatu jarosławskiego. Sprawcy kradli pieniądze z automatów wrzutowych myjek oraz odkurzaczy. O ile same skradzione kwoty oceniono na ponad 6 tys. zł, o tyle już straty związane z uszkodzeniem mienia wynoszą aż 52 tys. zł.

Na szczęście policjantom z komisariatu w Radymnie przy współpracy z funkcjonariuszami wydziału kryminalnego jarosławskiej komendy udało się już ustalić i zatrzymać podejrzanych o te czyny. Są nimi 24 i 33-letni mieszkańcy powiatu jarosławskiego.  

Co więcej funkcjonariusze ustalili również, że mężczyźni podejrzani są o demontaż banera reklamowego z którego ukradli panele fotowoltaiczne wraz z instalacją zasilającą. To zdarzenie miało miejsce początkiem kwietnia w Cieszacinie Wielkim. Straty oszacowano na blisko 4 tys. zł. Elementy wyposażenia związane z tym przestępstwem policjanci znaleźli podczas przeszukania w pomieszczeniach gospodarczych.

Sprawcom przedstawiono zarzuty, decyzją prokuratora obaj zostali objęci policyjnym dozorem. Mężczyźni staną przed sądem, grozi im do 10 lat więzienia..

ŹródłoKPP Jarosław
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

najnowsze

Ideologiczne zaślepienie i odrażające ataki na Kościół…

Źle się dzieje w państwie polskim i to, co ostatnio dzieje się w naszym kraju wyraźnie świadczy o tym,...
SeoHost.pl