poniedziałek, 15 lipca, 2024
SeoHost.pl

Zakończono I etap modernizacji stadionu

Zobacz też

Dni Jarosławia 2024

Dni Jarosławia 2024Rynek 29–30 czerwca 2024 28 CZERWCA – 30 CZERWCA Żarciowozy – VI Zlot FoodtruckówDmuchańce dla dzieci 29 CZERWCA...

W ramach prac wykonano boisko do piłki nożnej, do siatkówki, bieżnie na 400 i 100 m (odpowiednio 4 i 6 torów), skocznię do skoku w dal i trójskoku, do skoku o tyczce i skoku wzwyż, rzutnię do pchnięcia kulą, trybuny ziemne, oświetlenie oraz zbiornik na wody opadowe wraz z systemem drenażowym. Na prace pozyskano ok. 2 miliony złotych z dofinansowania Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Powstać ma jeszcze trybuna od strony ulicy Piekarskiej, a także budynek administracyjny z zapleczem sanitarnym oraz boisko do koszykówki.

najnowsze

Trony z bagnetów

Tekst krytykuje niską frekwencję wyborczą w Polsce i porównuje ją z prawie stuprocentową frekwencją w Rosji, sugerując, że rosyjskie wyniki są manipulowane. Opisuje, jak długie lata komunizmu w Rosji nauczyły obywateli akceptować trudne warunki życia, oraz podkreśla, że obecna polityka Putina, w tym jego bliskie związki z cerkwią, służy wzmocnieniu jego władzy. Autor sugeruje, że Rosja Putina, mimo swojej siły, opiera się na propagandzie i kontroli nad społeczeństwem, a pytanie pozostaje, jak długo Putin będzie w stanie utrzymać swoją pozycję.
SeoHost.pl