poniedziałek, 15 lipca, 2024
SeoHost.pl

Wypadek w Szówsku

Zobacz też

Dni Jarosławia 2024

Dni Jarosławia 2024Rynek 29–30 czerwca 2024 28 CZERWCA – 30 CZERWCA Żarciowozy – VI Zlot FoodtruckówDmuchańce dla dzieci 29 CZERWCA...

W niedzielę ok. godziny 5:30 doszło do wypadku w Szówsku, na ulicy Zamojskiej. Jak ustalili policjanci z posterunku w Wiązownicy, kierujący skodą 60-latek z Jarosławia z nieznanego powodu, na prostym odcinku, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie do rowu, gdzie samochód uderzył w betonowy przepust. Pojazdem jechały cztery osoby, dwie z nich – kierowcę i jedną z pasażerek – z samochodu musieli wyciągać strażacy, używając sprzętu hydraulicznego. Cała czwórka trafiła do szpitala, kierowca był trzeźwy.

Droga była czasowo zamknięta, policjanci przeprowadzili oględziny i wykonali dokumentację fotograficzną, będą dalej ustalali szczegółowe okoliczności zdarzenia.

ŹródłoKPP Jarosław

najnowsze

Trony z bagnetów

Tekst krytykuje niską frekwencję wyborczą w Polsce i porównuje ją z prawie stuprocentową frekwencją w Rosji, sugerując, że rosyjskie wyniki są manipulowane. Opisuje, jak długie lata komunizmu w Rosji nauczyły obywateli akceptować trudne warunki życia, oraz podkreśla, że obecna polityka Putina, w tym jego bliskie związki z cerkwią, służy wzmocnieniu jego władzy. Autor sugeruje, że Rosja Putina, mimo swojej siły, opiera się na propagandzie i kontroli nad społeczeństwem, a pytanie pozostaje, jak długo Putin będzie w stanie utrzymać swoją pozycję.
SeoHost.pl