wtorek, 27 lutego, 2024

Wpadł mężczyzna poszukiwany 3 listami gończymi

Zobacz też

Jarosławska Droga Krzyżowa 2024

W piątek 16 lutego odbędzie się w Jarosławiu wspólna dla wszystkich parafii Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta. Rozpocznie się...

W środę, przed godz. 10, dyżurny jarosławskiej komendy odebrał zgłoszenie od kobiety, dotyczące awantury z nietrzeźwym partnerem. Miała ona miejsce w jednym z mieszkań na terenie Pruchnika. Na miejscu interwencję wobec mężczyzny podjęli policjanci z lokalnego komisariatu.

Mężczyzna zachowywał się agresywnie również wobec policjantów, nie reagował na wezwania do zachowania zgodnego z prawem. Sprawdzenie mężczyzny w systemie policyjnym wykazało, że 31-letni mieszkaniec Jarosławia jest poszukiwany aż trzema listami gończymi wydanymi przez sąd rejonowy.

Jarosławscy funkcjonariusze prowadzili poszukiwania za 31-latkiem już od 2014 r. Jak wynikało z informacji policjantów kryminalnych, mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości za granicą. Do kraju powrócił niedawno.

31-latek został zatrzymany i osadzony w zakładzie karnym, gdzie spędzi ponad 2 lata na podstawie zaległych wyroków.

ŹródłoKPP Jarosław

najnowsze

Szukając wspólnego mianownika….

To był dzień , kiedy nagle zgasły wszystkie reklamy na Times Square i Fifth Avenue, wielkie, gigantyczne rozświetlające ulicę...
SeoHost.pl