wtorek, 27 lutego, 2024

W weekend zatrzymano 3 nietrzeźwych kierowców

Zobacz też

Jarosławska Droga Krzyżowa 2024

W piątek 16 lutego odbędzie się w Jarosławiu wspólna dla wszystkich parafii Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta. Rozpocznie się...

Do pierwszego zatrzymania doszło w sobotę, po godz. 22, w Radymnie. Policjanci z miejscowego komisariatu zatrzymali do kontroli drogowej kierowcą daewoo. Badanie wykazało, że był on nietrzeźwy – miał aż 1,76 promila alkoholu w organizmie. Co więcej 28-letni mieszkaniec gminy Orły nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Dwóch następnych kierowców zatrzymali w niedzielę policjanci z jarosławskiej drogówki. O godzinie 8:35 na os. Tysiąclecia w Jarosławiu mundurowi zatrzymali do kontroli mężczyznę kierującego kią. Badanie stanu trzeźwości ujawniło, że 49-letni mieszkaniec naszego powiatu miał ponad promil alkoholu w organizmie. Z kolei po godzinie 14 w Tuczempach doszło do kontroli kierowcy opla. 39-latek z powiatu niżańskiego kierował samochodem mając 0,7 promila w organizmie.

Wszyscy kierowcy odpowiedzą za swoje czyny przed sądem, grozi im do 2 lat więzienia i zakaz prowadzenia pojazdów na okres minimum 3 lat, jak również kara pieniężna.

Pod koniec sierpnia jarosławscy policjanci zatrzymali kierowcę, który miał aż 3,34 promila alkoholu w organizmie – link.

ŹródłoKPP Jarosław

najnowsze

Szukając wspólnego mianownika….

To był dzień , kiedy nagle zgasły wszystkie reklamy na Times Square i Fifth Avenue, wielkie, gigantyczne rozświetlające ulicę...
SeoHost.pl