piątek, 14 czerwca, 2024
SeoHost.pl

W weekend zatrzymano 3 nietrzeźwych kierowców

Zobacz też

Noc Zwiedzania Rynku – Jarosław 2024

Zapraszamy na wyjątkową Noc Zwiedzania Rynku w Jarosławiu, która odbędzie się 18 maja. To niepowtarzalna okazja, aby odkryć uroki...

Do pierwszego zatrzymania doszło w sobotę, po godz. 22, w Radymnie. Policjanci z miejscowego komisariatu zatrzymali do kontroli drogowej kierowcą daewoo. Badanie wykazało, że był on nietrzeźwy – miał aż 1,76 promila alkoholu w organizmie. Co więcej 28-letni mieszkaniec gminy Orły nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Dwóch następnych kierowców zatrzymali w niedzielę policjanci z jarosławskiej drogówki. O godzinie 8:35 na os. Tysiąclecia w Jarosławiu mundurowi zatrzymali do kontroli mężczyznę kierującego kią. Badanie stanu trzeźwości ujawniło, że 49-letni mieszkaniec naszego powiatu miał ponad promil alkoholu w organizmie. Z kolei po godzinie 14 w Tuczempach doszło do kontroli kierowcy opla. 39-latek z powiatu niżańskiego kierował samochodem mając 0,7 promila w organizmie.

Wszyscy kierowcy odpowiedzą za swoje czyny przed sądem, grozi im do 2 lat więzienia i zakaz prowadzenia pojazdów na okres minimum 3 lat, jak również kara pieniężna.

Pod koniec sierpnia jarosławscy policjanci zatrzymali kierowcę, który miał aż 3,34 promila alkoholu w organizmie – link.

ŹródłoKPP Jarosław

najnowsze

Pożyjemy zobaczymy…

Nawet w zniewolonym przez politykę oraz służby specjalne człowieku pozostaje nosicielem myśli wolnej. Jak widać to w narodzie rosyjskim,...
SeoHost.pl