piątek, 14 czerwca, 2024
SeoHost.pl

Tragiczny wypadek na A4

Zobacz też

Noc Zwiedzania Rynku – Jarosław 2024

Zapraszamy na wyjątkową Noc Zwiedzania Rynku w Jarosławiu, która odbędzie się 18 maja. To niepowtarzalna okazja, aby odkryć uroki...
zdjęcie KPP Jarosław

Wczoraj przed północą na autostradzie A4, w okolicy miejscowości Lutków i Kaszyce, między węzłami Jarosław Wschód a Przemyśl, doszło do wypadku autokaru wiozącego obywateli Ukrainy w kierunku Korczowej. Pojazdem jechało 2 kierowców i 55 pasażerów, na miejscu zginęło 5 osób.

Policjanci wstępnie ustalili, że kierowca autobusu z nieznanych przyczyn zjechał z drogi, pojazd wjechał w bariery i po przełamaniu ich zsunął się z nasypu do rowu, przewracając się na bok. Mundurowi ustalili, że kierowca był trzeźwy.

40 rannych przewieziono do szpitali w rejonie zdarzenia – do Rzeszowa, Przemyśla, Jarosławia, Przeworska, Lubaczowa i Rudnej Małej. 8 osób jest w stanie ciężkim, w tym jedna w skrajnie ciężkim. Pozostałe osoby, które nie odniosły obrażeń  znajdują się w jednym z internatów na terenie Jarosławia.

W akcji ratunkowej udział wzięło 30 zastępów straży pożarnej liczących łącznie niemal 100 strażaków. Najciężej ranni byli transportowani do szpitali śmigłowcami Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Autostrada była czasowo zupełnie zablokowana, obecnie niemożliwy jest ruch w kierunku Korczowej, policjanci przekierowują samochody na drogę krajową nr 94, ruch w drugą stronę odbywa się już bez utrudnień.

ŹródłoKPP Jarosław

najnowsze

Pożyjemy zobaczymy…

Nawet w zniewolonym przez politykę oraz służby specjalne człowieku pozostaje nosicielem myśli wolnej. Jak widać to w narodzie rosyjskim,...
SeoHost.pl