poniedziałek, 15 lipca, 2024
SeoHost.pl

Stadion JKS wraca pod zarząd miasta

Zobacz też

Dni Jarosławia 2024

Dni Jarosławia 2024Rynek 29–30 czerwca 2024 28 CZERWCA – 30 CZERWCA Żarciowozy – VI Zlot FoodtruckówDmuchańce dla dzieci 29 CZERWCA...

W związku z ciężką sytuacją klubu JKS 1909, który nie rozliczył się z dotacji oraz nie uregulował opłat, umowa między nim a władzami miasta została rozwiązana za porozumieniem stron, a stadion wraca w ręce Miasta. Będzie zarządzany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Póki co stadion będzie zamknięty, ponieważ klub nie przeprowadził obowiązkowych przeglądów. Zostały już one zlecone, a po ich zakończeniu stadion będzie mógł służyć mieszkańcom.

najnowsze

Trony z bagnetów

Tekst krytykuje niską frekwencję wyborczą w Polsce i porównuje ją z prawie stuprocentową frekwencją w Rosji, sugerując, że rosyjskie wyniki są manipulowane. Opisuje, jak długie lata komunizmu w Rosji nauczyły obywateli akceptować trudne warunki życia, oraz podkreśla, że obecna polityka Putina, w tym jego bliskie związki z cerkwią, służy wzmocnieniu jego władzy. Autor sugeruje, że Rosja Putina, mimo swojej siły, opiera się na propagandzie i kontroli nad społeczeństwem, a pytanie pozostaje, jak długo Putin będzie w stanie utrzymać swoją pozycję.
SeoHost.pl