piątek, 14 czerwca, 2024
SeoHost.pl

Rozbój w Jarosławiu

Zobacz też

Noc Zwiedzania Rynku – Jarosław 2024

Zapraszamy na wyjątkową Noc Zwiedzania Rynku w Jarosławiu, która odbędzie się 18 maja. To niepowtarzalna okazja, aby odkryć uroki...

W piątek w Jarosławiu miał miejsce rozbój, do którego doszło na terenie jednego z placów parafialnych. 55-letni mieszkaniec gminy Chłopice został zaczepiony przez dwóch mężczyzn, którym towarzyszyła kobieta. Napastnicy uderzyli poszkodowanego w twarz, zabrali mu telefon oraz pieniądze, a następnie zbiegli z miejsca zdarzenia.

Poinformowani o tym policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawców. W ciągu kilku godzin, na podstawie rysopisu uzyskanego od poszkodowanego, funkcjonariusze ustalili tożsamość sprawców. Okazali się nimi mieszkańcy Jarosławia w wieku 26 i 45 lat. Skradziony telefon znaleziono podczas przeszukania u kobiety obecnej podczas zdarzenia.

Sprawcom przedstawiono zarzuty, za dokonanie rozboju grozi im do 12 lat więzienia. Prokurator nakazał objęcie sprawców dozorem policyjnym, mają oni też zakaz opuszczania kraju.

Inne wydarzenia z udziałem policji.

ŹródłoKPP Jarosław

najnowsze

Pożyjemy zobaczymy…

Nawet w zniewolonym przez politykę oraz służby specjalne człowieku pozostaje nosicielem myśli wolnej. Jak widać to w narodzie rosyjskim,...
SeoHost.pl