środa, 28 lutego, 2024

Rozbój w Jarosławiu

Zobacz też

Jarosławska Droga Krzyżowa 2024

W piątek 16 lutego odbędzie się w Jarosławiu wspólna dla wszystkich parafii Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta. Rozpocznie się...

W piątek w Jarosławiu miał miejsce rozbój, do którego doszło na terenie jednego z placów parafialnych. 55-letni mieszkaniec gminy Chłopice został zaczepiony przez dwóch mężczyzn, którym towarzyszyła kobieta. Napastnicy uderzyli poszkodowanego w twarz, zabrali mu telefon oraz pieniądze, a następnie zbiegli z miejsca zdarzenia.

Poinformowani o tym policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawców. W ciągu kilku godzin, na podstawie rysopisu uzyskanego od poszkodowanego, funkcjonariusze ustalili tożsamość sprawców. Okazali się nimi mieszkańcy Jarosławia w wieku 26 i 45 lat. Skradziony telefon znaleziono podczas przeszukania u kobiety obecnej podczas zdarzenia.

Sprawcom przedstawiono zarzuty, za dokonanie rozboju grozi im do 12 lat więzienia. Prokurator nakazał objęcie sprawców dozorem policyjnym, mają oni też zakaz opuszczania kraju.

Inne wydarzenia z udziałem policji.

ŹródłoKPP Jarosław

najnowsze

Szukając wspólnego mianownika….

To był dzień , kiedy nagle zgasły wszystkie reklamy na Times Square i Fifth Avenue, wielkie, gigantyczne rozświetlające ulicę...
SeoHost.pl