poniedziałek, 15 lipca, 2024
SeoHost.pl

Śmierć 39-latki pobicie mężczyzny

Zobacz też

Dni Jarosławia 2024

Dni Jarosławia 2024Rynek 29–30 czerwca 2024 28 CZERWCA – 30 CZERWCA Żarciowozy – VI Zlot FoodtruckówDmuchańce dla dzieci 29 CZERWCA...

W poniedziałek, około godz. 5:00, w jednym z mieszkań w Jarosławiu doszło do śmierci 39-letniej kobiety. Okoliczności tragedii wyjaśniali policjanci pod nadzorem prokuratora, a ciało kobiety zabezpieczono do badań sekcyjnych.

Jak ustalili funkcjonariusze w ramach tego zdarzenia doszło też do pobicia 42-letniego mężczyzny. Zarzuty w tej sprawie przedstawiono 34-letniej mieszkance Jarosławia. Natomiast wczoraj do prokuratury zostały doprowadzone dwie kolejne osoby zamieszane w tę sprawę – 38-letni mężczyzna i 40-letnia kobieta, mieszkańcy Jarosławia. Oboje usłyszeli zarzuty. Prokurator wobec wszystkich podejrzanych zastosował policyjny dozór i zakaz opuszczania kraju.

Trwają też czynności policyjne, pod nadzorem prokuratury, w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci 39-latki.

ŹródłoKPP Jarosław

najnowsze

Trony z bagnetów

Tekst krytykuje niską frekwencję wyborczą w Polsce i porównuje ją z prawie stuprocentową frekwencją w Rosji, sugerując, że rosyjskie wyniki są manipulowane. Opisuje, jak długie lata komunizmu w Rosji nauczyły obywateli akceptować trudne warunki życia, oraz podkreśla, że obecna polityka Putina, w tym jego bliskie związki z cerkwią, służy wzmocnieniu jego władzy. Autor sugeruje, że Rosja Putina, mimo swojej siły, opiera się na propagandzie i kontroli nad społeczeństwem, a pytanie pozostaje, jak długo Putin będzie w stanie utrzymać swoją pozycję.
SeoHost.pl