wtorek, 27 lutego, 2024

Otwarcie punktu szczepień powszechnych w powiecie jarosławskim

Zobacz też

Jarosławska Droga Krzyżowa 2024

W piątek 16 lutego odbędzie się w Jarosławiu wspólna dla wszystkich parafii Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta. Rozpocznie się...

Szczepienia w Jarosławiu

Wczoraj został w Jarosławiu uruchomiony punkt szczepień powszechnych, prowadzony przez Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu. Punkt znajduje się w sali gimnastycznej Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jarosławiu (ul. Jana Pawła II 30).

nagranie POD24 z briefingu prasowego

Jak podaje strona starostwa rejestracja jest czynna:

  • od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 18:00
  • sobota, niedziela i święta, w godzinach 8:00 – 16:00

Pod numerami telefonów: 722 040 270, 785 007 361, 722 020 770.

Do rejestracji należy przygotować nr PESEL oraz nr telefonu komórkowego, pod który wysłana zostanie informacja z terminem oraz miejscem szczepienia.

W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania punktu szczepień pacjenci proszeni są o przestrzeganie wyznaczonej godziny szczepienia. Przed szczepieniem, pacjent zobowiązany jest wypełnić kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego w punkcie szczepień lub przyjść z wypełnionym kwestionariuszem (formularz można ściągnąć stąd).

Do szczepień powinni zgłaszać się pacjenci zdrowi, bez przeciwwskazań do szczepienia. Szczepienia będą odbywać się zgodnie z aktualnymi wytycznymi Narodowego Programu Szczepień (zobacz na stronie https://www.gov.pl/szczepimysie).”

najnowsze

Szukając wspólnego mianownika….

To był dzień , kiedy nagle zgasły wszystkie reklamy na Times Square i Fifth Avenue, wielkie, gigantyczne rozświetlające ulicę...
SeoHost.pl