poniedziałek, 15 lipca, 2024
SeoHost.pl
Strona głównamainWiadomościStara Ujeżdżalnia - informacje o galerii

Stara Ujeżdżalnia – informacje o galerii

Opublikowane

Galeria czynna jest w dniach poniedziałek – sobota od godziny 9:00 do 21:00, w niedziele handlowe 10:00 – 20:00, pozostałe 12:00 – 20:00. Adres Starej Ujeżdżalni to ulica Sikorskiego 2A. W praktyce można do niej dotrzeć również od strony ul. Grunwaldzkiej, a także od ulicy Piekarskiej (odnoga równoległa do ul. Słowackiego).

Strona Starej Ujeżdżalni.

Sklepy

Największym sklepem jest E. Leclerc (5 tys. m^2). W galerii znajduje się łącznie 80 sklepów, w tym: 4F, 50 style, Apart, BIG STAR, CCC, Cropp, Deichmann, Diverse, Douglas, Empik, Esotiq, Gatta, Hebe, home&you, House, Inglot, KiK, Lavard, Martes Sport, Media Expert, Medicine, Mohito, Monnari, New Yorker, PEPCO, Reserved, Rossmann, Ryłko, Sinsay, Sizeer, SWISS, Vision Express, W.KRUK, Wojas, Wólczanka, Vistula. Do tego klub fitness Total Active i lokale gastronomiczne Aromat Restauracja, Browar i Kuchnia, Fresh Juice, Liks, Pizza Hut Express, Sajgon. Stara Ujeżdżalnie to też punkty usługowe Cyfrowy Polsat, Euronet, Fon Mix, Hardy II, INMEDIA, Kantor Promes, Kolory, Orange, Play, Plus, T-Mobile.

Stara Ujeżdżalina – kino

W galerii działa Kino na Biegunach. Kino posiada 5 sal, a w nich trzy typy miejsc: KOMFORT, PREMIUM i VIP. Na stronie znajduje się repertuar i możliwość rezerwacji bądź zakupu biletów. Poniżej dostępny cennik (dostępny również na stronie).

Otwarcie jarosławskiej galerii Stara Ujeżdżalnia miało miejsce 30 sierpnia 2019 roku o godzinie 10:00 (data była kilkukrotnie przesuwana). Otwarcie i późniejsze zabawy prowadzili Patricia Kazadi i Łukasz Biega. Następnego dnia kontynuowane były konkursy w Starej Ujeżdżalni. O godzinie 17:00 na terenie PWSTE w Jarosławiu zaczął się koncert. Wystąpili 4Dreamers, Natalia Nykiel, Grzegorz Hyży i LemON.

Inwestor ma zbudować kładkę dla pieszych oraz dwa nowe ronda – na styku ulicy Lubelskiej, Grunwaldzkiej i placu Mickiewicza. Kolejne zaraz obok łącząc ul. Sikorskiego z pl. Mickiewicza. Mówił się o zbudowaniu tych obiektów do końca roku 2019, wbrew wcześniejszym obietnicom, że powstaną przed otwarciem galerii.

Zdjęcia – po wielkim otwarciu

Zobacz też: Odkryto drogę sprzed 300 lat

Jarosław na starych pocztówkachspot_img

Najnowsze na stronie

Trony z bagnetów

Tekst krytykuje niską frekwencję wyborczą w Polsce i porównuje ją z prawie stuprocentową frekwencją w Rosji, sugerując, że rosyjskie wyniki są manipulowane. Opisuje, jak długie lata komunizmu w Rosji nauczyły obywateli akceptować trudne warunki życia, oraz podkreśla, że obecna polityka Putina, w tym jego bliskie związki z cerkwią, służy wzmocnieniu jego władzy. Autor sugeruje, że Rosja Putina, mimo swojej siły, opiera się na propagandzie i kontroli nad społeczeństwem, a pytanie pozostaje, jak długo Putin będzie w stanie utrzymać swoją pozycję.

W Jarosławiu dyskutowano o dotacjach dla młodych ludzi

Przedstawiciele Fundacji Misji Obywatelskiej od początku czerwca aktywnie objeżdżają region podkarpacki, odbywając spotkania ze...

Dni Jarosławia 2024

Dni Jarosławia 2024Rynek 29–30 czerwca 2024 28 CZERWCA – 30 CZERWCA Żarciowozy – VI...

Dobro którego oczekujemy

Dwie Europy, ta zachodnia i środkowo wschodnia, tak sobie podobne i zarazem tak bardzo...

Więcej

W Jarosławiu dyskutowano o dotacjach dla młodych ludzi

Przedstawiciele Fundacji Misji Obywatelskiej od początku czerwca aktywnie objeżdżają region podkarpacki, odbywając spotkania ze...

I sesja Rady Powiatu Jarosławskiego

Porządek obrad I sesji Rady Powiatu Jarosławskiego: 1. Otwarcie sesji. 2. Wręczenie zaświadczeń o...

LXXVIII sesja Rady Powiatu Jarosławskiego 24.04.2024 

Porządek obrad LXXVIII sesji Rady Powiatu Jarosławskiego: 1. Otwarcie sesji. 2. Stwierdzenie prawomocności obrad. 3....