środa, 28 lutego, 2024

Dr Adam Sidor o sytuacji epidemiologicznej w powiecie

Zobacz też

Jarosławska Droga Krzyżowa 2024

W piątek 16 lutego odbędzie się w Jarosławiu wspólna dla wszystkich parafii Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta. Rozpocznie się...

Dzisiaj podano informacje o 4 nowych przypadkach COVID-19 w powiecie jarosławskim, 3 kobiety i mężczyzna znajdują się w izolacji. Jednocześnie wyzdrowiały kolejne 3 osoby.

Poniżej wczorajsza konferencja Podkarpackiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego doktora Adama Sidora. Mówił on m.in. o tym, że nie odnotowuje się już nowych przypadków w jarosławskich szpitalach, ale pojawiły się one w zakładach mięsnych, gdzie przeprowadzone będą w najbliższych dniach badania przesiewowe. W powiecie jest organizowane izolatorium dla 60 osób, przeznaczone dla osób zarażonych o dobrym stanie zdrowia, które jednak nie mogą mieć kontaktu z innymi, a nie mają warunków do izolacji w domu.

materiał POD24 / YT

Jednocześnie Starostwo Powiatowe poinformowało o wstrzymaniu przyjęć pacjentów planowanych na Oddział Ginekologiczno-Położniczy COM w Jarosławiu, od dzisiaj, do odwołania.

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym COVID-19 i z powodu wprowadzonej kwarantanny dla personelu Oddziału…

Opublikowany przez Powiat Jarosławski Czwartek, 9 lipca 2020
ŹródłoWSSE Rzeszów

najnowsze

Szukając wspólnego mianownika….

To był dzień , kiedy nagle zgasły wszystkie reklamy na Times Square i Fifth Avenue, wielkie, gigantyczne rozświetlające ulicę...
SeoHost.pl