piątek, 19 kwietnia, 2024
SeoHost.pl

8 osób rannych w wypadku w Rozborzu Długim

Zobacz też

Szlakiem partyzanckim Ojca Jana i Szpaka

Jarosławskie Stowarzyszenie Przewodników Turystycznych i Pilotów Wycieczek zaprasza na wycieczkę szlakiem partyzanckim "Ojca Jana" i "Szpaka" w sobotę 06.04.2024. Szczegóły...

W sobotę po godz. 18, w Rozborzu Długim doszło do wypadku dwóch samochodów osobowych. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 36-letnia Jarosławianka, jadąc od strony miejscowości Rzeplin, zignorowała znak „stop” i wjechała na skrzyżowanie, doprowadzając do zderzenia z samochodem marki Volkswagen, którym kierował 38-latek z powiatu przeworskiego.

Do szpitala trafili liczni ranni: kierujący volkswagenem oraz czworo jego pasażerów w wieku 38, 11, 6 i 4 lat oraz poszkodowani z drugiego samochodu – kierująca pojazdem, a także dwie jadące z nią osoby w wieku 34 i 15 lat. Policjanci ustalili, że kierowcy obu samochodów byli trzeźwi.

Funkcjoanriusze wykonali oględziny na miejscu zdarzenia. Prowadzone przez Komisariat Policji w Pruchniku postępowanie powinno wyjaśnić szczegółowo okoliczności tego wypadku.

screen ze strony KPP Jarosław

ŹródłoKPP Jarosław
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

najnowsze

LXXVII nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Jarosławskiego

Porządek obrad LXXVII nadzwyczajnej sesji Rady Powiatu Jarosławskiego: 1. Otwarcie sesji. 2. Stwierdzenie prawomocności obrad. 3. Przedstawienie porządku obrad....
SeoHost.pl