niedziela, 21 kwietnia, 2024
SeoHost.pl

110-lecie JKSu

Zobacz też

Szlakiem partyzanckim Ojca Jana i Szpaka

Jarosławskie Stowarzyszenie Przewodników Turystycznych i Pilotów Wycieczek zaprasza na wycieczkę szlakiem partyzanckim "Ojca Jana" i "Szpaka" w sobotę 06.04.2024. Szczegóły...

Już jutro będą miały miejsce obchody jubileuszu Jarosławskiego Klubu Sportowego. Zaczną się one mszą świętą w kościele pw. Miłosierdzia Bożego (ul. Grottgera – Kolonia Oficerska) o godzinie 10:30. O 13:00 odbędzie się mecz ligowy JKS Jarosław – KS Wiązownica, a o 15:00 mecz Gwiazdy JKS – Przyjaciele Bogdana Zająca. Jak podaje strona klubu:

Swój przyjazd do grodu nad Sanem zapowiedzieli byli znakomici piłkarze i trenerzy: m.in. Tomasz Frankowski, Mariusz Jop, Krzysztof Bukalski, Grzegorz Niciński, Olgierd Moskalewicz, Marcin Kuźba, Jacek Matyja, Jerzy Kowalik, Wojciech Skrzypek, Romuald Mączka oraz oczywiście nasz wychowanek Bogdan Zając. W zespole jego przyjaciół wystąpi gościnnie także piosenkarz Mateusz Mijal oraz burmistrz Sanoka Tomasz Matuszewski.

Na stronie FB JKSu trwają też licytacje, z których zysk przeznaczony będzie na leczenie wychowanka klubu, Arka Sękiewicza. Zbiórka na jego rzecz będzie też prowadzona w trakcie obu meczów.

najnowsze

Zbrodnia i kara

Zbrodnia i kara w międzynarodowej polityce od czasu do czasu znajduje swoje miejsce, posiada też swoje uzasadnienia. Nie wiem,...
SeoHost.pl