czwartek, 8 czerwca, 2023
Strona głównaGalerieRemonty jarosławskich dróg - zdjęcia

Remonty jarosławskich dróg – zdjęcia

Opublikowane

W naszym mieście rozpoczął się remont ulicy Kraszewskiego, a ciągle trwają prace przy rondzie (ze świeżo nadanym imieniem Profesora Jana Haftka), ulicy Grunwaldzkiej oraz Rynku. Wraz z pracami przy głównej krzyżówce zaczęły się też roboty od drugiej strony ulicy Kraszewskiego – zamknięto fragment ulicy Pełkińskiej, przy stacji Orlen. Poniżej galeria zdjęć przedstawiająca obecną sytuację na tych „frontach”.

Najnowsze na stronie

Offroad w zgodzie z przyrodą – nowy kompleks do uprawiania sportów samochodowych w Polsce

Offroad to jazda pojazdem po nierównym terenie, takim jak piasek, żwir, koryta rzek, błoto, śnieg, skały i inne naturalne podłoża. Offroad może być uprawiany zarówno rekreacyjnie, jak i sportowo, z użyciem pojazdów specjalnie przystosowanych do tego celu. Jak to robić w zgodzie z przyrodą?

Muzyczne niespodzianki z Chórem i Orkiestrą ZPSM w Jarosławiu

"Muzyczne niespodzianki” - Chór i Orkiestra Państwowych Szkół Muzycznych II st. w Jarosławiu, pod kierownictwem Martyny Lasoty. Koncert, który jest częścią Muzycznych Debiutów, odbędzie się 3 czerwca 2023 roku, o godzinie 18.00 w Sali koncertowej ZPSM w Jarosławiu.

LXV sesja Rady Powiatu Jarosławskiego

Porządek obrad LXIII sesji Rady Powiatu Jarosławskiego, która odbyła się 29 maja 2023 roku, objął m.in uchwały zmieniające uchwałę budżetową na rok 2023.

80 Rocznica Zbrodni Wołyńskiej

13 czerwca Jarosław upamiętni ofiary zbrodni wołyńskiej do której doszło 80 lat temu. Stary Cmentarz, wtorek 13 czerwca, godzina 13.00.

Więcej

Formowanie IV

Wernisaż wystawy Formowanie IV, prowadzony przez panią Korczewską w Galerii Głównej u Attavantich. Prace studentów i absolwentów UR.

Obfite opady śniegu-zdjęcia z Jarosławia

Przez całą noc z soboty na niedzielę, czyli z 10 na 11 grudnia...

Rysunek satyryczny Henryka Cebuli

19 listopada 2022 w Małej Galerii JOKiS odbył się wernisaż wystawy rysunku satyrycznego emerytowanego...