poniedziałek, 15 lipca, 2024
SeoHost.pl
Strona głównamainWiadomościInwestycje w Hucie Szkła

Inwestycje w Hucie Szkła

Opublikowane

Producent opakowań szklanych, Owens-Illinois, zainwestuje ponad 11,5 mln euro w jarosławską Hutę Szkła. Dzięki nowej linii produkcyjnej zakład ma zyskać większą elastyczność, nowoczesne wyposażenie oraz większe możliwości produkcyjne. Oprócz tego przeprowadzona zostanie modernizacja już istniejących linii sortujących obejmująca instalację nowych urządzeń oraz wprowadzenie ulepszeń.

Dzięki dodatkowej linii Huta Szkła w Jarosławiu będzie mogła zwiększyć roczną produkcję o ok. 100 mln opakowań w dwóch kolorach. Planowany termin zakończenia inwestycji to wrzesień 2019 roku. W wyniku powyższych działań utworzone zostanie około 20 nowych miejsc zatrudnienia.

Źródło: wnp.pl

Jarosław na starych pocztówkachspot_img

Najnowsze na stronie

Trony z bagnetów

Tekst krytykuje niską frekwencję wyborczą w Polsce i porównuje ją z prawie stuprocentową frekwencją w Rosji, sugerując, że rosyjskie wyniki są manipulowane. Opisuje, jak długie lata komunizmu w Rosji nauczyły obywateli akceptować trudne warunki życia, oraz podkreśla, że obecna polityka Putina, w tym jego bliskie związki z cerkwią, służy wzmocnieniu jego władzy. Autor sugeruje, że Rosja Putina, mimo swojej siły, opiera się na propagandzie i kontroli nad społeczeństwem, a pytanie pozostaje, jak długo Putin będzie w stanie utrzymać swoją pozycję.

W Jarosławiu dyskutowano o dotacjach dla młodych ludzi

Przedstawiciele Fundacji Misji Obywatelskiej od początku czerwca aktywnie objeżdżają region podkarpacki, odbywając spotkania ze...

Dni Jarosławia 2024

Dni Jarosławia 2024Rynek 29–30 czerwca 2024 28 CZERWCA – 30 CZERWCA Żarciowozy – VI...

Dobro którego oczekujemy

Dwie Europy, ta zachodnia i środkowo wschodnia, tak sobie podobne i zarazem tak bardzo...

Więcej

W Jarosławiu dyskutowano o dotacjach dla młodych ludzi

Przedstawiciele Fundacji Misji Obywatelskiej od początku czerwca aktywnie objeżdżają region podkarpacki, odbywając spotkania ze...

I sesja Rady Powiatu Jarosławskiego

Porządek obrad I sesji Rady Powiatu Jarosławskiego: 1. Otwarcie sesji. 2. Wręczenie zaświadczeń o...

LXXVIII sesja Rady Powiatu Jarosławskiego 24.04.2024 

Porządek obrad LXXVIII sesji Rady Powiatu Jarosławskiego: 1. Otwarcie sesji. 2. Stwierdzenie prawomocności obrad. 3....