środa, 29 listopada, 2023
Strona głównamainBlogiZmartwychwstanie

Zmartwychwstanie

Opublikowane

Zastraszyć Kościół, ostatnio już zniszczyć świętość naszego papieża Jana Pawła II, co przypomina krwawe ślady w historii Francji, jaką był tamtejsza rewolucja. Wtedy wzburzony tłum ludu francuskiego atakował księży, biskupów i kościoły, niby to widząc w nich wcielenie zła oraz symbol znienawidzonego starego porządku, który powinien być obalony. Stare dzieje.
U nas zaczęło się od powstania ruchu zwolenników zabijania dzieci, a więc atakami na księży za ich występowanie w obronie życia. Tak więc aborcjoniści czynnie sprzeciwiali się obywatelskiemu programowi: „Zatrzymać aborcję”. Te ich hasła wykrzykiwane i wypisane na transparentach…. „Wolność, równość, aborcja”, „Aborcja dla każdego” czy „Aborcja wolna od sądów”, czy też inne, przemaszerowały ulicami wielu polskich miast. Wielkich masowych protestów nie było, nie polała się też krew, jak zapowiadano na wiecach. Ale pamiętamy ten „strajk ostrzegawczy w formie wiecu” pod siedzibą Ministerstwa Zdrowia, nade wszystko zaś wdarcie się aborcjonistów na teren Pałacu Arcybiskupiego, kiedy pod adresem przebywających tam duchownych padały wulgarne hasła: „Zrozum biskupie mamy cię w d…ie” albo „Hej klecho wyjdź po dobroci!” Nic dodać, nic ująć. Interweniowała policja, kiedy na budynek posypały się śnieżne kule, bo było to zimą. Zastraszyć Kościół, zniszczyć świętość papieża – Polaka. Zło jest głośne i zdarza się, że dobro bywa przekrzyczane.
Minęła 18 rocznica śmierci papieża Jana Pawła II. Największy z rodu Polaków. Mój ukochany Ojciec św. Krucjata zła jest atakiem na wolność i tożsamość naszego narodu. Raz jeszcze podniesiono rękę na katolicyzm. Chcą go odpiłować od narodu. Odpiłować od społeczeństwa największy autorytet XXI wieku. Zaplanowana akcja zatarcia światowych opinii o polskim Papieżu. Współczesna bolszewia w natarciu. Ich język nienawiści nosi znamiona szaleństwa, chyba już nieuleczalnego. Stan ich umysłów osiągnął już takie apogeum, że rzeczywiście człowiek może czuć się zagrożony. Jan Paweł II króluje w naszej pamięci żywy w Domu Ojca, bo był to szczególnie wyjątkowy pontyfikat.

Życzmy sobie błogosławionych Świąt Wielkanocnych, a zmartwychwstanie niech przyniesie nam nową wiarę, nadzieję i miłość, zaś blask chwały Bożej rozjaśni raz jeszcze mroki i rozjaśni wszystkie serca.


Dürer AlbrechtZmartwychwstanie chrystus.fineart24.pl

Najnowsze na stronie

Na czym polega aromaterapia?

Zapach odgrywa kluczową rolę w codziennym życiu. Może wspomagać zdrowie i poprawiać jakość funkcjonowania....

Wpływ sztucznego oświetlenia na wzrok.

Ze sztucznym oświetleniem w okresie jesienno – zimowym mamy do czynienia na co dzień....

LXXI sesja Rady Powiatu Jarosławskiego

Porządek obrad LXXI sesji Rady Powiatu Jarosławskiego: 1. Otwarcie sesji. 2. Stwierdzenie prawomocności obrad. 3....

Fundacja Świętego Mikołaja świętuje 25 lat

Według Fundacji Świętego Mikołaja prawdziwy Święty Mikołaj pomaga dzieciom każdego dnia, a nie tylko...

Więcej

Komu bije dzwon….

Cóż, stało się to, czego winniśmy się spodziewać, patrząc na "rozsypankę" partyjnych koligacji na...

Każdy głos na wagę naszej wolności….

…a zatem wszyscy idziemy na wybory w dniu 15 października. Osobiście patrząc z daleka...

Antypolonusi

"Wojna nie jest nigdy tak daleko, bo wojna jest zawsze...