środa, 29 maja, 2024
SeoHost.pl
Strona głównamainBlogiZmartwychwstanie

Zmartwychwstanie

Opublikowane

Zastraszyć Kościół, ostatnio już zniszczyć świętość naszego papieża Jana Pawła II, co przypomina krwawe ślady w historii Francji, jaką był tamtejsza rewolucja. Wtedy wzburzony tłum ludu francuskiego atakował księży, biskupów i kościoły, niby to widząc w nich wcielenie zła oraz symbol znienawidzonego starego porządku, który powinien być obalony. Stare dzieje.
U nas zaczęło się od powstania ruchu zwolenników zabijania dzieci, a więc atakami na księży za ich występowanie w obronie życia. Tak więc aborcjoniści czynnie sprzeciwiali się obywatelskiemu programowi: „Zatrzymać aborcję”. Te ich hasła wykrzykiwane i wypisane na transparentach…. „Wolność, równość, aborcja”, „Aborcja dla każdego” czy „Aborcja wolna od sądów”, czy też inne, przemaszerowały ulicami wielu polskich miast. Wielkich masowych protestów nie było, nie polała się też krew, jak zapowiadano na wiecach. Ale pamiętamy ten „strajk ostrzegawczy w formie wiecu” pod siedzibą Ministerstwa Zdrowia, nade wszystko zaś wdarcie się aborcjonistów na teren Pałacu Arcybiskupiego, kiedy pod adresem przebywających tam duchownych padały wulgarne hasła: „Zrozum biskupie mamy cię w d…ie” albo „Hej klecho wyjdź po dobroci!” Nic dodać, nic ująć. Interweniowała policja, kiedy na budynek posypały się śnieżne kule, bo było to zimą. Zastraszyć Kościół, zniszczyć świętość papieża – Polaka. Zło jest głośne i zdarza się, że dobro bywa przekrzyczane.
Minęła 18 rocznica śmierci papieża Jana Pawła II. Największy z rodu Polaków. Mój ukochany Ojciec św. Krucjata zła jest atakiem na wolność i tożsamość naszego narodu. Raz jeszcze podniesiono rękę na katolicyzm. Chcą go odpiłować od narodu. Odpiłować od społeczeństwa największy autorytet XXI wieku. Zaplanowana akcja zatarcia światowych opinii o polskim Papieżu. Współczesna bolszewia w natarciu. Ich język nienawiści nosi znamiona szaleństwa, chyba już nieuleczalnego. Stan ich umysłów osiągnął już takie apogeum, że rzeczywiście człowiek może czuć się zagrożony. Jan Paweł II króluje w naszej pamięci żywy w Domu Ojca, bo był to szczególnie wyjątkowy pontyfikat.

Życzmy sobie błogosławionych Świąt Wielkanocnych, a zmartwychwstanie niech przyniesie nam nową wiarę, nadzieję i miłość, zaś blask chwały Bożej rozjaśni raz jeszcze mroki i rozjaśni wszystkie serca.


Dürer AlbrechtZmartwychwstanie chrystus.fineart24.pl

Jarosław na starych pocztówkachspot_img

Najnowsze na stronie

Pożyjemy zobaczymy…

Nawet w zniewolonym przez politykę oraz służby specjalne człowieku pozostaje nosicielem myśli wolnej. Jak...

Wiosenna Ochrona Oczu: dieta, okulary i innowacyjne metody

Wiosna to czas kiedy nasze oczy narażone są na większą ilość szkodliwych czynników. W...

Noc Zwiedzania Rynku – Jarosław 2024

Zapraszamy na wyjątkową Noc Zwiedzania Rynku w Jarosławiu, która odbędzie się 18 maja. To...

Edukacyjne Widowisko: Polacy, którzy Zmienili Świat

Biuro Niepodległa, Urząd Miasta Jarosławia oraz Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki zapraszają na bezpłatne,...

Więcej

Pożyjemy zobaczymy…

Nawet w zniewolonym przez politykę oraz służby specjalne człowieku pozostaje nosicielem myśli wolnej. Jak...

Katorżnicy

Ludzie mogą być bardziej okrutni niż zwierzęta, co widać w historii wojen i konfliktów, które przynoszą śmierć i zniszczenie. Historia wojen między Polską a Niemcami i Rosją jest długa i krwawa, z licznymi bitwami i zsyłkami, zwłaszcza w czasach caratu i stalinizmu. Liczba polskich ofiar zesłań na Sybir i innych represji jest ogromna, co świadczy o skali zaplanowanej zagłady przez reżimy rosyjskie.

Zbrodnia i kara

Zbrodnia i kara w międzynarodowej polityce od czasu do czasu znajduje swoje miejsce, posiada...