piątek, 19 kwietnia, 2024
SeoHost.pl
Strona głównaZapowiedzi wydarzeńZAKOCHANI W PODZIEMIACH i nie tylko

ZAKOCHANI W PODZIEMIACH i nie tylko

Opublikowane

Plakat do wydarzenia - Zakochani w podziemiach

Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu serdecznie zaprasza do świętowania Dnia Zakochanych w niecodzienny sposób. Oferuje wyjątkowe doświadczenie, które przeniesie Państwa w romantyczną atmosferę podziemi oraz innych malowniczych zakątków miasta. Specjalna oferta, obowiązująca w dniach 10–11 lutego 2024, jest skierowana do wszystkich, którzy poszukują niebanalnego sposobu na spędzenie tego wyjątkowego dnia.

W ramach walentynkowego pakietu, za jedyne 26 zł od pary, CKiP zaprasza do odkrywania tajemnic Podziemnego Przejścia Turystycznego w Jarosławiu. To niezwykła okazja, aby poczuć magię miasta od jego podziemi aż po szczyty najbardziej charakterystycznych budowli.

Pakiet zawiera również wizytę w Sali Ślubów oraz możliwość podziwiania miasta z perspektywy Wieży Ratusza. Te romantyczne lokalizacje z pewnością dostarczą niezapomnianych wrażeń i będą idealnym tłem dla wspólnych zdjęć.

Centrum zaprasza do zwiedzania w godzinach: 10:30, 12:30 oraz 14:00. Prosi o wcześniejszą rezerwację miejsc, aby móc zapewnić jak najwyższą jakość Państwa wizyty.

Dodatkowo, dla uczestników programu walentynkowego, przygotowano wyjątkową atrakcję: „Miłosne historie w dawnym Jarosławiu”. To oprowadzanie, podczas którego wykwalifikowani przewodnicy opowiedzą najbardziej poruszające historie miłosne, które rozgrywały się na ulicach miasta. Spacerek rozpocznie się o godzinie 15:30 i będzie doskonałą okazją do zanurzenia się w historycznym klimacie Jarosławia.

Pakiety walentynkowe oraz bilety na spacerek są dostępne do nabycia w Centrum Informacji Turystyczno-Kulturalnej przy ulicy Rynek 5, a także w Punkcie Informacji Turystycznej znajdującym się w Galerii Stara Ujeżdżalnia przy ulicy Sikorskiego 2a.

Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu zaprasza do wspólnego świętowania miłości w niezwykłym stylu. Niech ten Walentynkowy czas stanie się dla Państwa niezapomnianym przeżyciem.

ŹródłoCKiP
Jarosław na starych pocztówkachspot_img

Najnowsze na stronie

LXXVII nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Jarosławskiego

Porządek obrad LXXVII nadzwyczajnej sesji Rady Powiatu Jarosławskiego: 1. Otwarcie sesji. 2. Stwierdzenie prawomocności...

Niepubliczne Przedszkole Akademia Uśmiechu w Jarosławiu

https://www.youtube.com/watch?v=xNCcxvGzsIo Święta Zmartwychwstania - film z Niepublicznego Przedszkola Akademia Uśmiechu w Jarosławiu. POD24

Wiosenne zioła

Jakie są korzyści zdrowotne płynące ze spożywania wiosennych ziół takich jak pokrzywa, pędy sosny,...

Czy wielkanocne pyszności są odpowiednie dla psa i kota?

Wielkanoc to święto, które najczęściej spędzamy w gronie najbliższych, przy wspólnym stole, celebrując wspólny...

Więcej

Szlakiem partyzanckim Ojca Jana i Szpaka

Jarosławskie Stowarzyszenie Przewodników Turystycznych i Pilotów Wycieczek zaprasza na wycieczkę szlakiem partyzanckim "Ojca Jana"...

Kuferek 2024

Zaproszenie do udziału w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym,,KUFEREK 2024”Strona internetowa Kuferka www.jaroslaw-kuferek.pl Przysyłamy do: 06.05.2024Obrady jury: 25.05.2024Wyniki...

Droga Krzyżowa 2024 – Tarnica

Droga Krzyżowa na Tarnicę w Wielki Piątek 29.03.2024 r. Zbiórka uczestników o godz. 4.45 przy Hali...