poniedziałek, 15 lipca, 2024
SeoHost.pl
Strona głównaZapowiedzi wydarzeńZAKOCHANI W PODZIEMIACH i nie tylko

ZAKOCHANI W PODZIEMIACH i nie tylko

Opublikowane

Plakat do wydarzenia - Zakochani w podziemiach

Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu serdecznie zaprasza do świętowania Dnia Zakochanych w niecodzienny sposób. Oferuje wyjątkowe doświadczenie, które przeniesie Państwa w romantyczną atmosferę podziemi oraz innych malowniczych zakątków miasta. Specjalna oferta, obowiązująca w dniach 10–11 lutego 2024, jest skierowana do wszystkich, którzy poszukują niebanalnego sposobu na spędzenie tego wyjątkowego dnia.

W ramach walentynkowego pakietu, za jedyne 26 zł od pary, CKiP zaprasza do odkrywania tajemnic Podziemnego Przejścia Turystycznego w Jarosławiu. To niezwykła okazja, aby poczuć magię miasta od jego podziemi aż po szczyty najbardziej charakterystycznych budowli.

Pakiet zawiera również wizytę w Sali Ślubów oraz możliwość podziwiania miasta z perspektywy Wieży Ratusza. Te romantyczne lokalizacje z pewnością dostarczą niezapomnianych wrażeń i będą idealnym tłem dla wspólnych zdjęć.

Centrum zaprasza do zwiedzania w godzinach: 10:30, 12:30 oraz 14:00. Prosi o wcześniejszą rezerwację miejsc, aby móc zapewnić jak najwyższą jakość Państwa wizyty.

Dodatkowo, dla uczestników programu walentynkowego, przygotowano wyjątkową atrakcję: „Miłosne historie w dawnym Jarosławiu”. To oprowadzanie, podczas którego wykwalifikowani przewodnicy opowiedzą najbardziej poruszające historie miłosne, które rozgrywały się na ulicach miasta. Spacerek rozpocznie się o godzinie 15:30 i będzie doskonałą okazją do zanurzenia się w historycznym klimacie Jarosławia.

Pakiety walentynkowe oraz bilety na spacerek są dostępne do nabycia w Centrum Informacji Turystyczno-Kulturalnej przy ulicy Rynek 5, a także w Punkcie Informacji Turystycznej znajdującym się w Galerii Stara Ujeżdżalnia przy ulicy Sikorskiego 2a.

Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu zaprasza do wspólnego świętowania miłości w niezwykłym stylu. Niech ten Walentynkowy czas stanie się dla Państwa niezapomnianym przeżyciem.

ŹródłoCKiP
Jarosław na starych pocztówkachspot_img

Najnowsze na stronie

Trony z bagnetów

Tekst krytykuje niską frekwencję wyborczą w Polsce i porównuje ją z prawie stuprocentową frekwencją w Rosji, sugerując, że rosyjskie wyniki są manipulowane. Opisuje, jak długie lata komunizmu w Rosji nauczyły obywateli akceptować trudne warunki życia, oraz podkreśla, że obecna polityka Putina, w tym jego bliskie związki z cerkwią, służy wzmocnieniu jego władzy. Autor sugeruje, że Rosja Putina, mimo swojej siły, opiera się na propagandzie i kontroli nad społeczeństwem, a pytanie pozostaje, jak długo Putin będzie w stanie utrzymać swoją pozycję.

W Jarosławiu dyskutowano o dotacjach dla młodych ludzi

Przedstawiciele Fundacji Misji Obywatelskiej od początku czerwca aktywnie objeżdżają region podkarpacki, odbywając spotkania ze...

Dni Jarosławia 2024

Dni Jarosławia 2024Rynek 29–30 czerwca 2024 28 CZERWCA – 30 CZERWCA Żarciowozy – VI...

Dobro którego oczekujemy

Dwie Europy, ta zachodnia i środkowo wschodnia, tak sobie podobne i zarazem tak bardzo...

Więcej

Dni Jarosławia 2024

Dni Jarosławia 2024Rynek 29–30 czerwca 2024 28 CZERWCA – 30 CZERWCA Żarciowozy – VI...

Noc Zwiedzania Rynku – Jarosław 2024

Zapraszamy na wyjątkową Noc Zwiedzania Rynku w Jarosławiu, która odbędzie się 18 maja. To...

Edukacyjne Widowisko: Polacy, którzy Zmienili Świat

Biuro Niepodległa, Urząd Miasta Jarosławia oraz Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki zapraszają na bezpłatne,...