niedziela, 14 kwietnia, 2024
SeoHost.pl
Strona głównamainBlogiTo (nie) nasza wojna.....

To (nie) nasza wojna…..

Opublikowane

Barbarzyńska wojna trwa już blisko rok i każdego dnia wracają do nas potworne obrazy zniszczeń dokonywanych przez uczniów samego belzebuba. Przeklęty Putin tamtego lutowego dnia 2022 roku podstępnie wbił Ukrainie nóż w plecy, okłamując śpiący świat, że to tylko ćwiczenia wojskowe. Świat stoi jak dotąd przed pytaniem, co dalej z tą wojną w Europie i w co gra z całym już prawie światem ta komunistyczna poczwara. Europa jako taka nie zważała na nasze ostrzeżenia co do Rosji, której polityka od wydarzeń 2014 roku, stawała się coraz bardziej nachalna i niebezpieczna. Po prezydencie Rosji Dmitriju Miedwiediewie, którego elity oraz salon III RP traktowały jako …..szczerego, inteligentnego liberała i demokratę. Takim miał być też Putin. Wcale nie trzeba było zbytniej inteligencji i wyczucia, by się zorientować, kim obaj byli i z kim mieliśmy do czynienia. Do cna psujące się od dobrobytu społeczeństwo Europy wierzyło, że nareszcie nastąpił koniec złej historii „wielikoj Rasyi” i czas zapomnieć owej historii, bo nic się w nowej historii tego kraju nie powtarza, a wszystko idzie ku nowemu. I poszło. Onufry Zagłoba na zdradę interesów Polski przez księcia Radziwiłła tak zareagował: „Bodaj diabeł duszę z ciebie wywlókł….zdrajco! zdrajco! Po trzykroć zdrajco!”
Putin bezpardonowo zaatakował Ukrainę i długo do tego się przygotowywał. Miał na początku tylko jednego sojusznika, Łukaszenkę, nie wspominając patriarchy moskiewskiego Cyryla. Dziś doczekał się innych sojuszników. też władających bronią atomową. Putin przestał zabijać słowami groźby, nikczemnie stosując zdalnie sterowane rakiety, bomby kasetowe zabronione traktatami. Putin na tyle zmienił Rosję i społeczeństwo, że statystycznie większość Rosjan wspiera zbójeckie działania swojego przywódcy wierząc, że unicestwi on nie tylko Ukrainę, ale też Polskę, ba cały świat. I co? I nic. te wszystkie sankcje, nakładane na Rosję, wydają się być jedną wielką „ściemą”, używając języka młodych. Traktowanie Rosji jak trędowatego, też nie skutkuje, bo wszystko to interesy. Putin zbija ogromne dochody za ropę i gaz. Niemieccy politycy przebierają nogami, żeby znów ruszyły wspólne interesy z Rosją. Zdaje się, że Europa, a może już cały świat dążą do tego, aby kosztem Ukrainy zakończyć tę wojnę nie zważając na sowiecką butę w planowaniu zbrodni, być może tym bardziej wymyślnym, niż ma to miejsce dotąd.
Absurdy europejskiej poprawności nie tyle śmieszą co przerażają. Zjawisko owej poprawności politycznej „wykociło” się w wielu krajach i społeczeństwach tak, że trudno z tym zjawiskiem walczyć. trwa to już całe 10-lecie i należałoby z tym walczyć może właśnie teraz. Naukowcy twierdzą, że jeżeli nadal będzie to trwać, zostaniemy pewnego dnia zamknięci w domu wariatów, wszyscy bez wyjątku, włącznie z przeciwnikami tego absurdu. Szykujmy więc sobie miejsca….

Jarosław na starych pocztówkachspot_img

Najnowsze na stronie

Niepubliczne Przedszkole Akademia Uśmiechu w Jarosławiu

https://www.youtube.com/watch?v=xNCcxvGzsIo Święta Zmartwychwstania - film z Niepublicznego Przedszkola Akademia Uśmiechu w Jarosławiu. POD24

Wiosenne zioła

Jakie są korzyści zdrowotne płynące ze spożywania wiosennych ziół takich jak pokrzywa, pędy sosny,...

Czy wielkanocne pyszności są odpowiednie dla psa i kota?

Wielkanoc to święto, które najczęściej spędzamy w gronie najbliższych, przy wspólnym stole, celebrując wspólny...

Rządowe bunkry

Dwadzieścia kilometrów od Bonn, byłej "zastępczej" stolicy RFN, wybudowano w czasach zimnej wojny rządowy...

Więcej

Wiosenne zioła

Jakie są korzyści zdrowotne płynące ze spożywania wiosennych ziół takich jak pokrzywa, pędy sosny,...

Rządowe bunkry

Dwadzieścia kilometrów od Bonn, byłej "zastępczej" stolicy RFN, wybudowano w czasach zimnej wojny rządowy...

Blisko, blisko, coraz bliżej ….wiosna

Wielkimi krokami zbliża się wiosna. Ta meteorologiczna rozpoczęła się 1 marca. Data przyjęta przez...