czwartek, 8 czerwca, 2023
Strona głównamainW skróciePolicjanci z jarosławskiej komendy zapobiegają tragedii

Policjanci z jarosławskiej komendy zapobiegają tragedii

Opublikowane

Policjanci z jarosławskiej komendy szybko i zdecydowanie zareagowali na zgłoszenia o mężczyznach mających myśli samobójcze. Dzięki ich interwencji, potrzebujący pomocy zostali przekazani pod specjalistyczną opiekę lekarzy. Pierwsze zgłoszenie otrzymano w piątek przed północą. Mężczyzna oświadczył, że zamierza odebrać sobie życie i podał miejsce, w którym się znajduje. Mundurowi we wskazany rejon natychmiast skierowali funkcjonariuszy wydziału patrolowo-interwencyjnego. W trakcie sprawdzania terenu za budynkiem schroniska dla osób bezdomnych w Jarosławiu, policjanci zauważyli mężczyznę i potwierdzili jego zamiary. Mężczyzna został przekazany pod opiekę lekarzy specjalistów. W sobotę przed godz. 18, kolejny mężczyzna skontaktował się z numerem alarmowym 112 i oświadczył, że chce odebrać sobie życie. Policjanci po numerze szybko ustalili, gdzie może się znajdować i skierowali na miejsce patrol. Zgłaszający potwierdził wcześniejsze słowa i został przekazany medykom, którzy zapewnili mu specjalistyczną opiekę.

Najnowsze na stronie

Offroad w zgodzie z przyrodą – nowy kompleks do uprawiania sportów samochodowych w Polsce

Offroad to jazda pojazdem po nierównym terenie, takim jak piasek, żwir, koryta rzek, błoto, śnieg, skały i inne naturalne podłoża. Offroad może być uprawiany zarówno rekreacyjnie, jak i sportowo, z użyciem pojazdów specjalnie przystosowanych do tego celu. Jak to robić w zgodzie z przyrodą?

Muzyczne niespodzianki z Chórem i Orkiestrą ZPSM w Jarosławiu

"Muzyczne niespodzianki” - Chór i Orkiestra Państwowych Szkół Muzycznych II st. w Jarosławiu, pod kierownictwem Martyny Lasoty. Koncert, który jest częścią Muzycznych Debiutów, odbędzie się 3 czerwca 2023 roku, o godzinie 18.00 w Sali koncertowej ZPSM w Jarosławiu.

LXV sesja Rady Powiatu Jarosławskiego

Porządek obrad LXIII sesji Rady Powiatu Jarosławskiego, która odbyła się 29 maja 2023 roku, objął m.in uchwały zmieniające uchwałę budżetową na rok 2023.

80 Rocznica Zbrodni Wołyńskiej

13 czerwca Jarosław upamiętni ofiary zbrodni wołyńskiej do której doszło 80 lat temu. Stary Cmentarz, wtorek 13 czerwca, godzina 13.00.

Więcej

Najciekawsze wydarzenia w Jarosławiu i okolicach od 9 03 – 14 03 2023

Jeśli szukasz ciekawych propozycji na spędzenie wolnego czasu w Jarosławiu i okolicach, mamy dla...

Marsz Światła

2 kwietnia 2023 roku to data szczególna dla wszystkich Polaków. W tym dniu przypada...

Niewybuch z II wojny światowej wykopany w Tuczempach

Podczas remontu drogi w Tuczempach operator koparki wykopał stary pocisk artyleryjski. Policja i saperzy...