środa, 29 listopada, 2023

Podkarpaccy fotograficy

Zobacz też

Wieczorem dnia 5 lutego 2022 r podkarpaccy fotograficy otworzyli nowy sezon fotograficzny. To bardzo ciekawa idea kolegi Michała Macha, twórcy Jarosławskiej Agencji Fotograficznej. Michał miał wizję stworzenia grupy młodych zapaleńców, uwieczniających ciekawe wydarzenia w naszym powiecie. Idea bardzo chwalebna, taka dokumentacja jest wprost bezcenna dla historyków. Tylko nie przewidział, że do wszystkich wydarzeń, trzeba wstać o dwunastej w nocy, w deszcz, mróz, czy inne przeciwności losowe, i wrzucić to na jakiś portal, przesłać do gazet.
Pomału ludzie się wykruszali, wyjechali na studia, zawierali związki partnerskie, co nie szło w parze z obowiązkiem reportera. Pomysł pozostał, może kiedyś odżyje, potrzeba ludzi zdeterminowanych, niebojących dostać cegłą podczas reportażu, i posiadających wsparcie finansowe za swoje foty, ale czy takie ,”mocne fotografie” są tu komuś potrzebne to jest bardzo ważne pytanie.
Cieszy że mimo trudności udział wzięli przedstawiciele 10 klubów w tym trzy z naszego powiatu i jeden beniaminek podkarpackiej ligi fotograficznej.
Zapraszamy do odwiedzenia Galerii Rynek 6..

najnowsze

LXXI sesja Rady Powiatu Jarosławskiego

Porządek obrad LXXI sesji Rady Powiatu Jarosławskiego: 1. Otwarcie sesji. 2. Stwierdzenie prawomocności obrad. 3. Przedstawienie porządku obrad. 4. Informacja...