niedziela, 10 grudnia, 2023

Offroad Gwiazd 2023

Opublikowane

Już w kwietniu celebryci, gwiazdy, twórcy oraz aktorzy zmierzą się z offroadowymi przeszkodami i przetestują swoje umiejętności jazdy w ciężkich warunkach. Jednym z głównych celów wydarzenia jest wsparcie poszkodowanej w wypadku samochodowym rodziny Kaczmarczyków.

Rodzina Kaczmarczyków zmaga się z poważnymi konsekwencjami agresji, która spotkała ich na drodze. Choć Konrad (34 lata) i Karolina (31 lat) wybudzili się ze śpiączki w styczniu 2023, to dalej potrzebują wsparcia szeregu lekarzy i specjalistów. Ich dzieci znajdują się pod opieką babci i cioci. Staś (2.5 roku) w wyniku powikłań po wypadku wymaga całodobowej opieki oraz rehabilitacji w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Staś zaczyna mówić pojedyncze sylaby oraz przełykać rozdrobnione jedzenie.

Razem pokonamy przeszkody, nie tylko te na drodze, ale również te życiowe – razem możemy sprawić, że Konrad i Karolina wrócą do swoich dzieci, a 2,5 letni Staś upora się z konsekwencjami wypadku.

Każdy może wesprzeć rodzinę i pojawić się na wydarzeniu Offroad Gwiazd 2023 i dołączyć do rywalizacji celebrytów. Wystarczy przelać wybraną przez siebie kwotę, a następnie skontaktowć się z profilem na Facebooku @Poligon4x4  w celu zweryfikowania wpłaty.

Bilet na wydarzenie zostanie przekazany pięciu osobom, które dokonały weryfikacji oraz wpłaciły najwyższy datek na rzecz rodziny Kaczmarczyków na zbiórkę: https://www.poligon4x4.pl/post/rodzina-kaczmarczyk

Na wydarzenie jako uczestnicy zaproszeni zostali: Monika Richardson, Eliza Gwiazda, Przemysław Saleta, Konrad Wojterkowski, Iwona Węgrowska, Milena Rostkowska Gallant, Piotr Mróz, Anna Powierza, Aleksandra Kostka, Tomasz Oświecimski, Agnieszka Wrona Arkadiusz Janiczek, Anna Lucińska, Agnieszka Wasilewska, Maja Hyży, Karolina Motylewska, Kamila Ścibiorek, Weronika Korol, Marta Wiśniewska, Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora, Rafał Jonkisz, Marta Rentel (@martirenti), Kamil Przystał i wielu innych.

Podczas trzyetapowej rywalizacji offroad, uczestnicy będą musieli pokonać wiele przeszkód wymagających przemyślanej i bezpiecznej jazdy. W rolę sędziów i instruktorów, którzy również nie będą mieli łatwego zadania, wcielą się między innymi zawodnicy motorsportu.

Ponad to uczestnicy będą mogli wziąć udział w spektakularnym pokazie udzielania pierwszej pomocy w wykonaniu licencjonowanych profesjonalistów oraz w bezpiecznych warunkach sprawdzić swoje umiejętności jazdy w stanie nietrzeźwości, który będą imitowały tzw. alkogogle.

Offroad Gwiazd 2023 jest organizowany na największym profesjonalnym Offroad Parku w Polsce – Poligon4x4. Celem przyświecającym przy tworzeniu tego obiektu było wprowadzenie nowych standardów profesjonalizmu i bezpieczeństwa w polskim offroadzie.

Najnowsze na stronie

Jarmark Bożonarodzeniowy 2023 w zimowej scenerii

Kilka zdjęć z Jarmarku Bożonarodzeniowego odbywającego się na jarosławskim Rynku. Zdjęcia wykonane wieczorem w...

Święto Wojsk Rakietowych i Artylerii – koncert

Koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiegoz okazji Święta Wojsk Rakietowych i Artylerii 12 grudnia 2023...

W oczekiwaniu na epilog – wernisaż wystawy w Małej Galerii

W dniu 07 12 2023 w Małej Galerii JOKiS odbył się wernisaż Teresy Ulmy...

Trudne warunki na drogach

Panująca obecnie aura powoduje trudne warunki na drogach. Policjanci apelują o rozwagę i zdrowy...

Więcej

6 rozgrzewających zabiegów na jesień

Jesienna chandra to nic innego jak sezonowy spadek nastroju i aktywności, spowodowany brakiem światła....

Na czym polega aromaterapia?

Zapach odgrywa kluczową rolę w codziennym życiu. Może wspomagać zdrowie i poprawiać jakość funkcjonowania....

Wpływ sztucznego oświetlenia na wzrok.

Ze sztucznym oświetleniem w okresie jesienno – zimowym mamy do czynienia na co dzień....