czwartek, 8 czerwca, 2023
Strona głównamainNadesłane filmyObchody Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

Obchody Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

Opublikowane

Obchody Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej w Jarosławiu 2 maja 2023 roku. Relacja POD24

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej został ustanowiony na mocy ustawy z 20 lutego 2004 roku. Obchodzony jest 2 maja, między Świętem Pracy (1 maja) a Świętem Narodowym Trzeciego Maja (3 maja). Dzień ten nie jest dniem wolnym od pracy, ale wielu Polaków bierze w ten dzień urlop.

Najnowsze na stronie

Offroad w zgodzie z przyrodą – nowy kompleks do uprawiania sportów samochodowych w Polsce

Offroad to jazda pojazdem po nierównym terenie, takim jak piasek, żwir, koryta rzek, błoto, śnieg, skały i inne naturalne podłoża. Offroad może być uprawiany zarówno rekreacyjnie, jak i sportowo, z użyciem pojazdów specjalnie przystosowanych do tego celu. Jak to robić w zgodzie z przyrodą?

Muzyczne niespodzianki z Chórem i Orkiestrą ZPSM w Jarosławiu

"Muzyczne niespodzianki” - Chór i Orkiestra Państwowych Szkół Muzycznych II st. w Jarosławiu, pod kierownictwem Martyny Lasoty. Koncert, który jest częścią Muzycznych Debiutów, odbędzie się 3 czerwca 2023 roku, o godzinie 18.00 w Sali koncertowej ZPSM w Jarosławiu.

LXV sesja Rady Powiatu Jarosławskiego

Porządek obrad LXIII sesji Rady Powiatu Jarosławskiego, która odbyła się 29 maja 2023 roku, objął m.in uchwały zmieniające uchwałę budżetową na rok 2023.

80 Rocznica Zbrodni Wołyńskiej

13 czerwca Jarosław upamiętni ofiary zbrodni wołyńskiej do której doszło 80 lat temu. Stary Cmentarz, wtorek 13 czerwca, godzina 13.00.

Więcej

LXV sesja Rady Powiatu Jarosławskiego

Porządek obrad LXIII sesji Rady Powiatu Jarosławskiego, która odbyła się 29 maja 2023 roku, objął m.in uchwały zmieniające uchwałę budżetową na rok 2023.

LXIV nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Jarosławskiego 

Dnia 11 maja odbyła się LXIV nadzwyczajna sesja rady Powiatu Jarosławskiego zmieniająca uchwałę budżetową na rok 2023. Podjęto też uchwałę w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Jarosławskiego.

LXIII sesja Rady Powiatu Jarosławskiego

Porządek obrad LXIII sesji Rady Powiatu Jarosławskiego: 1. Otwarcie sesji. 2. Stwierdzenie prawomocności obrad....