czwartek, 8 czerwca, 2023
Strona głównamainW skrócieNajciekawsze wydarzenia w Jarosławiu i okolicach od 9 03 - 14 03...

Najciekawsze wydarzenia w Jarosławiu i okolicach od 9 03 – 14 03 2023

Opublikowane

Jeśli szukasz ciekawych propozycji na spędzenie wolnego czasu w Jarosławiu i okolicach, mamy dla Ciebie kilka pomysłów. Oto najciekawsze wydarzenia, które odbędą się w mieście i powiecie jarosławskim w nadchodzącym tygodniu.

  • 09.05.2023 – „Ulica Zdrowia” w Jarosławiu. Na Rynku Starego Miasta będzie można skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji medycznych, a także dowiedzieć się więcej o zdrowym stylu życia i profilaktyce chorób .
  • 11.05.2023 – Koncert Tomasza Motyki w Jarosławskim Kuferku. Znany piosenkarz i kompozytor zaprezentuje swoje największe przeboje oraz nowe utwory z płyty „Za horyzontem”. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie kina.
  • 11.05.2023 – IV Ogólnopolski Konkurs Muzyki Polskiej w szkole muzycznej w Jarosławiu. Młodzi muzycy będą rywalizować w kategoriach: fortepian, skrzypce, wiolonczela, akordeon i gitara. Konkurs potrwa do 13 maja.
  • 11.05.2023 – Podróże z akwarelą Tomasza Drozdowicza – wernisaż wystawy w Galerii u Attavantich w Jarosławiu. Artysta zaprezentuje swoje malarskie impresje z podróży po Polsce i Europie. Wstęp wolny.
  • 14.05.2023 – Laudate Dominum Koncert Chóru Michael dla Wiktorka w Gniewczynie Łańcuckiej. Chór zaprezentuje utwory sakralne i patriotyczne na rzecz chorego na SMA Wiktora Kowalskiego. Bilety w cenie 10 zł do nabycia przed koncertem.

Najnowsze na stronie

Offroad w zgodzie z przyrodą – nowy kompleks do uprawiania sportów samochodowych w Polsce

Offroad to jazda pojazdem po nierównym terenie, takim jak piasek, żwir, koryta rzek, błoto, śnieg, skały i inne naturalne podłoża. Offroad może być uprawiany zarówno rekreacyjnie, jak i sportowo, z użyciem pojazdów specjalnie przystosowanych do tego celu. Jak to robić w zgodzie z przyrodą?

Muzyczne niespodzianki z Chórem i Orkiestrą ZPSM w Jarosławiu

"Muzyczne niespodzianki” - Chór i Orkiestra Państwowych Szkół Muzycznych II st. w Jarosławiu, pod kierownictwem Martyny Lasoty. Koncert, który jest częścią Muzycznych Debiutów, odbędzie się 3 czerwca 2023 roku, o godzinie 18.00 w Sali koncertowej ZPSM w Jarosławiu.

LXV sesja Rady Powiatu Jarosławskiego

Porządek obrad LXIII sesji Rady Powiatu Jarosławskiego, która odbyła się 29 maja 2023 roku, objął m.in uchwały zmieniające uchwałę budżetową na rok 2023.

80 Rocznica Zbrodni Wołyńskiej

13 czerwca Jarosław upamiętni ofiary zbrodni wołyńskiej do której doszło 80 lat temu. Stary Cmentarz, wtorek 13 czerwca, godzina 13.00.

Więcej

Policjanci z jarosławskiej komendy zapobiegają tragedii

Policjanci z jarosławskiej komendy szybko i zdecydowanie zareagowali na zgłoszenia o mężczyznach mających myśli...

Marsz Światła

2 kwietnia 2023 roku to data szczególna dla wszystkich Polaków. W tym dniu przypada...

Niewybuch z II wojny światowej wykopany w Tuczempach

Podczas remontu drogi w Tuczempach operator koparki wykopał stary pocisk artyleryjski. Policja i saperzy...