środa, 28 lutego, 2024
Strona głównamainW skrócieNajciekawsze wydarzenia w Jarosławiu i okolicach od 9 03 - 14 03...

Najciekawsze wydarzenia w Jarosławiu i okolicach od 9 03 – 14 03 2023

Opublikowane

Jeśli szukasz ciekawych propozycji na spędzenie wolnego czasu w Jarosławiu i okolicach, mamy dla Ciebie kilka pomysłów. Oto najciekawsze wydarzenia, które odbędą się w mieście i powiecie jarosławskim w nadchodzącym tygodniu.

  • 09.05.2023 – „Ulica Zdrowia” w Jarosławiu. Na Rynku Starego Miasta będzie można skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji medycznych, a także dowiedzieć się więcej o zdrowym stylu życia i profilaktyce chorób .
  • 11.05.2023 – Koncert Tomasza Motyki w Jarosławskim Kuferku. Znany piosenkarz i kompozytor zaprezentuje swoje największe przeboje oraz nowe utwory z płyty „Za horyzontem”. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie kina.
  • 11.05.2023 – IV Ogólnopolski Konkurs Muzyki Polskiej w szkole muzycznej w Jarosławiu. Młodzi muzycy będą rywalizować w kategoriach: fortepian, skrzypce, wiolonczela, akordeon i gitara. Konkurs potrwa do 13 maja.
  • 11.05.2023 – Podróże z akwarelą Tomasza Drozdowicza – wernisaż wystawy w Galerii u Attavantich w Jarosławiu. Artysta zaprezentuje swoje malarskie impresje z podróży po Polsce i Europie. Wstęp wolny.
  • 14.05.2023 – Laudate Dominum Koncert Chóru Michael dla Wiktorka w Gniewczynie Łańcuckiej. Chór zaprezentuje utwory sakralne i patriotyczne na rzecz chorego na SMA Wiktora Kowalskiego. Bilety w cenie 10 zł do nabycia przed koncertem.
Jarosław na starych pocztówkachspot_img

Najnowsze na stronie

Szukając wspólnego mianownika….

To był dzień , kiedy nagle zgasły wszystkie reklamy na Times Square i Fifth...

Zanim przyjmiesz małego kotka do domu.

Światowy Dzień Kota obchodzony jest 17 lutego, ale dla miłośników kotów każdy dzień jest świętem. Koty przynoszą korzyści dla zdrowia fizycznego i psychicznego. Przygarnięcie kota to początek długiej przygody i ważne jest, aby zapewnić mu najlepszy start. Przeczytaj jak to zrobić.

Jarosławska Droga Krzyżowa 2024

W piątek 16 lutego odbędzie się w Jarosławiu wspólna dla wszystkich parafii Droga Krzyżowa...

XXXIII Podkarpacki Festiwal Piosenki 

Zaproszenie do udziału w 33. edycji Podkarpackiego Festiwalu Piosenki "Śpiewaj razem z nami"! Organizowane...

Więcej

Maszynista pociągu odkrył ciało na torach

Policja w Jarosławiu, pod nadzorem prokuratora, wyjaśnia okoliczności tragicznego wypadku, który miał miejsce wczoraj...

Trudne warunki na drogach

Panująca obecnie aura powoduje trudne warunki na drogach. Policjanci apelują o rozwagę i zdrowy...

LXVII sesja Rady Powiatu Jarosławskiego

Porządek obrad LXVII sesji Rady Powiatu Jarosławskiego: 1. Otwarcie sesji. 2. Stwierdzenie prawomocności obrad....